Dawid Konarski, Grzegorz Łomacz

i

Autor: Cyfrasport Dawid Konarski, Grzegorz Łomacz

Wspaniałe wieści

Polski mistrz świata opublikował intymne zdjęcie z ukochaną i wywołał lawinę. Radosna nowina, wielkie gratulacje

2022-08-15 17:33

Wspaniała chwila w życiu Dawida Konarskiego! Podwójny mistrz świata z Polski jednym zdjęciem wywołał prawdziwą lawinę. W mediach społecznościowych opublikował intymne zdjęcie z ukochaną i natychmiast spłynęły wielkie gratulacje. Już za miesiąc siatkarz Aluronu CMC Warty Zawiercie zostanie ojcem!

Konarski to jeden z najbardziej utytułowanych siatkarzy w Polsce w ostatnich latach. Przez długi czas był częścią reprezentacji Polski, z którą wywalczył dwa mistrzostwa świata - w 2014 i 2018 roku. Jednak kariera niespełna 33-letniego atakującego w biało-czerwonych barwach dobiegła końca. Przyjście Nikoli Grbicia sprawiło, że kilku doświadczonych siatkarzy zrezygnowały z gry w kadrze. "Konar" jest jednym z nich i już w pełni skupia się na karierze klubowej. W zeszłym sezonie był jednym z liderów Warty Zawiercie, która zdobyła historyczne brązowe medale PlusLigi. Konarski pozostał w zespole "Jurajskich Rycerzy" także na najbliższy sezon, ale niedługo jego życie całkowicie się zmieni. Siatkarz już za miesiąc zostanie ojcem.

Gwiazda reprezentacji Polski ujawniła szokującą prawdę! Zuzanna Górecka musiała powiedzieć to głośno, sprawa może skończyć się w sądzie

Tomasz Fornal: Obyśmy zwieńczyli tę historię medalem igrzysk

Konarski opublikował intymne zdjęcie z ukochaną. Za miesiąc zostanie ojcem

Informacja o narodzinach dziecka Konarskiego stała się publiczna już w maju, a szczęśliwi rodzice nie mogą doczekać się wielkiej chwili. Widać to w trakcie oczekiwania, podczas którego nie zabrakło specjalnej sesji. Atakujący zapozował z ukochaną bez koszulki, a uwaga skupiła się głównie na ciążowym brzuchu kobiety. Na opublikowanej fotografii widać ogromną radość obojga z nich, a do oczekiwanych narodzin pozostał tylko miesiąc. Kibice z całego serca gratulują siatkarzowi i jego wybrance serca.

Fatalne wieści tuż przed startem mistrzostw świata! Kluczowa postać polskiej kadry wypada z gry, co za pech

Siatkarska piękność zarabia na rozbieranych zdjęciach!

Dawid Konarski - osiągnięcia

Konarski to przede wszystkim dwukrotny mistrz świata i brązowy medalista mistrzostw Europy z 2019 roku, a także Pucharu Świata 2015 i Ligi Narodów 2019. Ma również wiele sukcesów klubowych - m.in. trzy mistrzostwa Polski z Asseco Resovią (2015) i ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (2016-2017). W 2015 r. wywalczył też srebrny medal Ligi Mistrzów. Niemal całą karierę gra w klubach PlusLigi, ale w sezonie 2017/18 występował w Turcji w barwach Ziraatu Bankası Ankara. W 2020 r. próbował sił w drafcie do ligi koreańskiej, jednak nie znalazł uznania tamtejszych działaczy.

Sonda
Czy Nikola Grbić poprowadzi Polaków do wielkich sukcesów?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze