Tak PZPS wybierze trenerów kadry siatkarzy i siatkarek. Znamy szczegóły

2021-10-21 17:20
Siatkówka, mistrzostwa Europy 2021, reprezentacja Polski, siatkarze
Autor: CEV Siatkarze reprezentacji Polski

Jak już informowaliśmy, Polski Związek Piłki Siatkowej postanowił przeprowadzić oficjalne konkursy na posady szkoleniowca reprezentacji Polski pań i panów. Zostało to ogłoszone w środę 20 października po posiedzeniu zarządu PZPS w Lublinie. Teraz poznaliśmy więcej szczegółów i wymagań, jakie są stawiane kandydatom do obu stanowisk.

Do tej pory poszukiwania selekcjonerów miały nieoficjalny charakter – półprywatnych rozmów, dyskusji, analizowania kandydatur. Prezes Sebastian Świderski postanowił jednak sformalizować selekcję pretendentów. Za formalną realizację konkursów odpowiadać będzie członek prezydium związku Tomasz Paluch we współpracy z prezesem Świderskim i członkinią zarządu Aleksandrą Jagieło, która pilotuje wybór w kadrze siatkarek. PZPS podał w szczegółach warunki przystąpienia do konkursów, zrobił to także w języku angielskim dla zainteresowanych osób z zagranicy. Termin nadsyłania zgłoszeń określono na 20 listopada 2021 r., jeszcze zatem przez minimum miesiąc będziemy czekać na pierwsze ruchy związku w sprawie wyboru.

Nie uwierzycie co Michał Kubiak zrobił na boisku. Japończycy w szoku. "Tata mnie nauczył" [WIDEO]

Zasady wyboru trenera reprezentacji Polski siatkarzy i siatkarek opublikowane przez Polski Związek Piłki Siatkowej

Siatkarze z Jastrzębia zgarnęli Superpuchar. Tomasz Fornal MVP

„Polski Związek Piłki Siatkowej ogłasza otwarty konkurs na stanowisko trenera kadry narodowej w piłce siatkowej mężczyzn. Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji w języku polskim lub angielskim, zawierających:

1. CV

2. ocenę aktualnego i przyszłego potencjału sportowego kadry,

3. koncepcję pracy z reprezentacją,

4. cele krótkofalowe (na sezon kadrowy 2022) i długofalowe (do Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024 włącznie),

5. zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu aplikacyjnego

na adres kadram@pzps.pl do 20 listopada 2021 roku.

Tożsamość aplikujących nie będzie ogłoszona publicznie bez ich zgody. Kandydaci wybrani do dalszych rozmów mogą w kolejnych etapach zostać poproszeni o zgodę na podanie ich tożsamości do wiadomości publicznej.”

Zbierali pieniądze na pomoc chorej sędzi. Wynik przeszedł oczekiwania!

Sonda
Kto powinien zostać trenerem reprezentacji Polski siatkarzy?
Sonda
Kto powinien zostać trenerem reprezentacji Polski siatkarek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze