Bonus BGC przekazał fatalne wiadomości i poprosił o modlitwę za Walusia! Co ze zdrowiem zawodnika Punchdown?

2021-10-23 12:20
Artur Waluś Walczak, Bonus BGC
Autor: Instagram Artur Waluś Walczak, Bonus BGC

Gala TOTALbet Punchdown 5 z pewnością była wielkim sukcesem, jednak nie zabrakło na niej wydarzeń, których nie chcielibyśmy oglądać. Jeden z zawodników gali, Artur „Waluś” Walczak został ciężko znokautowany i trafił do szpitala. Dzień po gali pojawiły się nieoficjalne informacje na temat tego, że stan Walusia jest cięższy, niż początkowo się zdawało. Wciąż jednak nie ma oficjalnego potwierdzenia tych doniesień.

Z gali na galę Punchdown przyciąga coraz większą uwagę fanów w Polsce, a ludzie docenili widowiskowość walki na liście. Gala TOTALbet Punchdown 5 z pewnością była dużym sukcesem, a fani nie mogli narzekać na brak emocji. Ostatecznie turniej wygrał Dawid „Zaleś” Zalewski, który jeszcze ani razu nie został pokonany na galach Punchdown. Niestety, nokauty, których byliśmy świadkami, są nie tylko widowiskowe, ale mogą być również bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Jak informowaliśmy wcześniej, Artur „Waluś” Walczak trafił do szpitala po wczorajszej przegranej z Zalesiem. Choć wiadomości na temat jego zdrowia były niepokojące, to wydawało się, że sytuacja Walusia nie jest taka zła. Nieoficjalnie jednak zaczęły pojawiać się informacje o tym, że stan, w jakim znalazł się zawodnik Punchdown, jest bardzo ciężki.

Zaleś ciężko znokautował Kostrzesia, a potem… Rozbrajające wyznanie mistrza TOTALbet Punchdown 5 | KOLOSEUM

Waluś przebywa w szpitalu po nokaucie na TOTALbet Punchdown 5. Co z jego zdrowiem?

Informację o tym, jakby Artur Walczak miał przejść operację i znajdować się w stanie ciężkim, przekazali m.in. Mickey Tiger oraz Bonus BGC – prywatnie przyjaciel Walusia. Na swoim profilu na Instagramie Bonus BGC udostępnił niezwykle dramatyczny wpis. – Z szacunku pousuwałem wszystkie wczorajsze relacje. Pozostało nam się modlić o Artura (...). Nie piszcie, jestem niedostępny – napisał Bonus BGC twierdząc, że zawodnik Punchdown jest w ciężkim stanie.

Mariusz Wach powiedział, co myśli o walkach na liście! Wymowny komentarz

Te informacje na temat zdrowia Artura Walczaka wciąż nie są jednak oficjalne. Władze federacji Punchdown w tej chwili nie potwierdzają najświeższych doniesień na temat zdrowia Walusia.

 - Próbujemy się dowiedzieć czegoś więcej, ale jako osoby spoza rodziny mamy ograniczony dostęp do informacji ze szpitala. Będziemy tam jechać i spróbujemy skontaktować się także z jego dziewczyną. Jeśli dowiemy się czegoś więcej, poinformujemy o tym na naszych kanałach w social mediach – powiedział w rozmowie z nami Kuba „Ptyś” Henke, jeden z szefów Punchdown.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze