Witalij Kliczko, Natalia Kliczko

i

Autor: Imago/East News Witalij Kliczko i Natalia Kliczko

Wielka życiowa zmiana

Witalij Kliczko rozwodzi się po 26 latach małżeństwa z Natalią! Zdradził powody tej decyzji, oficjalne potwierdzenie

2022-08-16 13:44

W ostatnich miesiącach Witalij Kliczko żył głównie polityką. Jako mer Kijowa w dużej mierze odpowiadał za obronę Ukrainy przed rosyjską inwazją, jednak wojna w Ukrainie nie jest jego jedynym zmartwieniem. Były wybitny pięściarz rozwodzi się po 26 latach małżeństwa z Natalią Kliczko! Kliczko oficjalnie potwierdził sensacyjne doniesienia i zdradził powody tej decyzji.

Przez lata Kliczko wraz z bratem dominował w wadze ciężkiej. Witalij stoczył 47 walk, z których wygrał 45, a aż 41 kończył przed czasem. Jedynie Chris Byrd i Lennox Lewis byli w stanie go pokonać. Do historii przeszło panowanie starszego z braci Kliczko w federacji WBC. Od października 2008 r. aż do grudnia 2013 r. był mistrzem świata WBC, a tytuł stracił dopiero przez decyzję zarządu. Ukrainiec został "mistrzem w zawieszeniu" i w każdej chwili mógł wrócić walczyć o pas, którego nigdy nie stracił. Jednak ostatnią walkę 51-latek stoczył we wrześniu 2012 r., pokonując Manuela Charra. Zdecydowanie ważniejsze stało się dla niego dobro rodaków. Legendarny pięściarz zaangażował się w politykę i od czerwca 2014 r. jest merem Kijowa. Od momentu wybuchu wojny w Ukrainie odpowiedzialność na jego barkach jest ogromna. Przez lata w trudnych chwilach towarzyszyła mu żona, jednak ich relacja już się wypaliła. Witalij i Natalia postanowili rozwieść się po 26 latach!

Dariusz Michalczewski skrywa w domu gigantyczny skarb! "Tiger" dostał go na zakończenie kariery, to rzadkość

Witalij Kliczko rozwodzi się po 26 latach małżeństwa z Natalią! Zdradził powody

Natalia Kliczko ma 48 lat, a męża poznała w Kijowie. Urodziła się w Browarach niedaleko stolicy i w kwietniu 1996 r. wyszła za Witalija. Wspólnie wychowywali troje dzieci: Jegora-Daniela, Maksima i Elizabeth-Victorię. Pracowała jako modelka, ale od dłuższego czasu skupia się na muzyce. Jest autorką tekstów i piosenkarką, przy czym dba też o formę. Jest instruktorką jogi i sport zawsze był obecny w jej życiu. Przez lata wspierała męża w sportowej karierze, ale z ich miłości nie zostało już nic. I to od dłuższego czasu, o czym opowiedział mer Kijowa.

Poruszające słowa Fiodora Czerkaszyna o wojnie z Rosją. Wzruszające wyznanie polskiego pięściarza o rodzinie

Witalij Kliczko i Hanna Gronkiewicz-Waltz odebrali tytuły Honorowego Obywatela Warszawy

Złożyliśmy razem wniosek o rozwód, ponieważ od lat mieszkamy osobno, a teraz chcemy, aby było to oficjalne. Mamy bardzo dobre relacje i szanujemy się nawzajem, ale od dawna mieszkamy osobno w różnych miastach - przyznał Kliczko w rozmowie z "Bildem". On mieszka oczywiście w Kijowie, tymczasem Natalia od dłuższego czasu żyje w Hamburgu. Ich relacja zdecydowanie osłabła, ale wciąż aktualna żona "Doktora Żelaznej Pięści" mocno zaangażowała się w pomoc Ukrainie. W Niemczech przyjęła pod dach ukraińskich uchodźców, a także zbierała datki na rzecz Fundacji Kliczki. Nie zmienia to faktu, iż ich związek nie ma przyszłości i już wkrótce zostanie formalnie zakończony.

Sonda
Czy lubiłeś oglądać walki braci Kliczko?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze