Witalij Kliczko, Natalia Kliczko

i

Autor: Imago/East News Witalij Kliczko i Natalia Kliczko

Wielka życiowa zmiana

Witalij Kliczko rozwodzi się po 26 latach małżeństwa z Natalią! Zdradził powody tej decyzji, oficjalne potwierdzenie

2022-08-16 13:44

W ostatnich miesiącach Witalij Kliczko żył głównie polityką. Jako mer Kijowa w dużej mierze odpowiadał za obronę Ukrainy przed rosyjską inwazją, jednak wojna w Ukrainie nie jest jego jedynym zmartwieniem. Były wybitny pięściarz rozwodzi się po 26 latach małżeństwa z Natalią Kliczko! Kliczko oficjalnie potwierdził sensacyjne doniesienia i zdradził powody tej decyzji.

Przez lata Kliczko wraz z bratem dominował w wadze ciężkiej. Witalij stoczył 47 walk, z których wygrał 45, a aż 41 kończył przed czasem. Jedynie Chris Byrd i Lennox Lewis byli w stanie go pokonać. Do historii przeszło panowanie starszego z braci Kliczko w federacji WBC. Od października 2008 r. aż do grudnia 2013 r. był mistrzem świata WBC, a tytuł stracił dopiero przez decyzję zarządu. Ukrainiec został "mistrzem w zawieszeniu" i w każdej chwili mógł wrócić walczyć o pas, którego nigdy nie stracił. Jednak ostatnią walkę 51-latek stoczył we wrześniu 2012 r., pokonując Manuela Charra. Zdecydowanie ważniejsze stało się dla niego dobro rodaków. Legendarny pięściarz zaangażował się w politykę i od czerwca 2014 r. jest merem Kijowa. Od momentu wybuchu wojny w Ukrainie odpowiedzialność na jego barkach jest ogromna. Przez lata w trudnych chwilach towarzyszyła mu żona, jednak ich relacja już się wypaliła. Witalij i Natalia postanowili rozwieść się po 26 latach!

Dariusz Michalczewski skrywa w domu gigantyczny skarb! "Tiger" dostał go na zakończenie kariery, to rzadkość

Witalij Kliczko rozwodzi się po 26 latach małżeństwa z Natalią! Zdradził powody

Natalia Kliczko ma 48 lat, a męża poznała w Kijowie. Urodziła się w Browarach niedaleko stolicy i w kwietniu 1996 r. wyszła za Witalija. Wspólnie wychowywali troje dzieci: Jegora-Daniela, Maksima i Elizabeth-Victorię. Pracowała jako modelka, ale od dłuższego czasu skupia się na muzyce. Jest autorką tekstów i piosenkarką, przy czym dba też o formę. Jest instruktorką jogi i sport zawsze był obecny w jej życiu. Przez lata wspierała męża w sportowej karierze, ale z ich miłości nie zostało już nic. I to od dłuższego czasu, o czym opowiedział mer Kijowa.

Poruszające słowa Fiodora Czerkaszyna o wojnie z Rosją. Wzruszające wyznanie polskiego pięściarza o rodzinie

Witalij Kliczko i Hanna Gronkiewicz-Waltz odebrali tytuły Honorowego Obywatela Warszawy

Złożyliśmy razem wniosek o rozwód, ponieważ od lat mieszkamy osobno, a teraz chcemy, aby było to oficjalne. Mamy bardzo dobre relacje i szanujemy się nawzajem, ale od dawna mieszkamy osobno w różnych miastach - przyznał Kliczko w rozmowie z "Bildem". On mieszka oczywiście w Kijowie, tymczasem Natalia od dłuższego czasu żyje w Hamburgu. Ich relacja zdecydowanie osłabła, ale wciąż aktualna żona "Doktora Żelaznej Pięści" mocno zaangażowała się w pomoc Ukrainie. W Niemczech przyjęła pod dach ukraińskich uchodźców, a także zbierała datki na rzecz Fundacji Kliczki. Nie zmienia to faktu, iż ich związek nie ma przyszłości i już wkrótce zostanie formalnie zakończony.

Sonda
Czy lubiłeś oglądać walki braci Kliczko?
Najnowsze