Borys Mańkowski, Kasjusz Don Kasjo Życiński

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Borys Mańkowski szczerze o walce z Don Kasjo

Borys Mańkowski zawalczy z Don Kasjo?! Gwiazdor KSW nie zostawił żadnych wątpliwości

2021-10-01 8:19

Walka Borysa Mańkowskiego z Normanem Parkiem na FAME MMA 11 elektryzuje fanów sportów walki od chwili, gdy włodarze freak fightowej federacji oficjalnie ogłosili kartę walk kolejnej walki, a co za tym idzie walkę wieczoru. Pomimo tego, że jeszcze nie doszło do pojedynku Mańkowski - Parke, wiele osób, w tym Andrzej Kostyra, widzieliby gwiazdę KSW w kolejnych walkach w FAME MMA, chociażby z Don Kasjo. Mańkowski od razu skomentował takie zestawienie, nie zostawiając żadnych złudzeń.

Gdy podczas pierwszej konferencji prasowej przed galą FAME MMA 11 włodarze freak fightowej organizacji odkryli karty i ogłosili całą kartę walk, a w niej starcie wieczoru Borys Mańkowski - Norman Parke w boksie, w małych rękawicach, wielu fanów sportów walki po prostu zaniemówiło. Jeszcze nie tak dawno temu obaj zawodnicy spotkali się w oktagonie federacji KSW i nikt nie zakładał, że kiedykolwiek może dojść do takiego pojedynku w FAME MMA. Obecnie takie zestawienie w KSW jest niemożliwe, co od razu wykorzystała freak fightowa federacja. Pomimo tego, że jeszcze nie doszło do długo wyczekiwanej walki Mańkowski - Parke na FAME MMA 11, wielu fanów widziałoby gwiazdę KSW również w innych pojedynkach. Andrzej Kostyra, który rozmawiał z Borysem Mańkowskim przed jego walką z Parkiem zasugerował jego pojedynek z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. "The Tasmanian Devil" szybko skomentował takie zestawienie nie zostawiając żadnych wątpliwości, że raczej nigdy nie dojdzie do takiego starcia. 

Borys Mańkowski przejechał się po Marcinie Najmanie! Koszmarny pocisk, wszystko się nagrało [WIDEO]

- To byłby hicior, ale nie jestem tym absolutnie zainteresowany. Powiem tak... Mogę się bić tak naprawdę w każdej organizacji, za oczywiście bardzo dobre pieniądze, ale z ludźmi, którzy są znani i sławni z powodu tego, że są dobrymi sportowcami, a nie z innych. Jakiekolwiek by one nie były, czy to byłby aktor, czy gwiazda porno to mnie nie obchodzi. Mogę iść z nimi na afterparty, mogą to być moi koledzy, ale walczyć chce mimo wszystko z ludźmi, którzy znani są z tego, że są dobrymi sportowcami i tego się będę trzymał - wyznał w rozmowie z Andrzejem Kostyrą Borys Mańkowski przed swoją walką na FAME MMA 11 w Normanem Parkiem. Zobaczcie całą rozmowę z naszym materiale wideo.  

Borys Mańkowski bezlitośnie podsumował Normana Parke'a przed FAME MMA 11
Sonda
Kto wygra walkę Norman Parke - Borys Mańkowski na FAME MMA 11?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze