Denis Labryga

i

Autor: High League Denis Labryga

Dłuuuuga lista

Denis Labryga walczy z ojcem Denisa Załęckiego, ale ma już kolejnych rywali. Gwiazdor High League na koniec chce mistrza świata!

2023-05-25 11:46

Denis Labryga przebojem wdarł się do świata freak-fightów i szybko stał się jednym z najciekawszych zawodników w High League. 27-latek na najbliższej gali High League 7 zawalczy z Dawidem Załęckim - ojcem swojego wielkiego rywala, Denisa Załęckiego. W jego głowie jest to jednak tylko kolejny szczebel do pokonania. Labryga ma już kolejnych rywali i głośno mówi o walkach z "Don Diego", Michałem Pasternakiem i... Tomaszem Sararą, mistrzem świata w K-1.

Denis Labryga wszedł do świata freak-fightów na początku tego roku i w znakomitym stylu zadebiutował na High League 6. Już w pierwszej rundzie rozbił byłego strongmana Konrada Karwata i potwierdził zapowiedzi, że podpisał kontrakt, aby zostać w tej federacji dominatorem. Wiele mówiło się o jego walce z Denisem Załęckim, bo obaj mają sobie wiele do udowodnienia, ale kontuzja "Bad Boya" sprawiła, że to starcie zostało odłożone w czasie. W miejsce syna wskoczył ojciec - Dawid Załęcki, który już 17 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie zmierzy się z Labrygą. Faworytem jest znacznie młodszy były zawodnik Wotore, który przyznał w rozmowie z "Super Expressem", że w planach na czerwcową galę był pojedynek z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem, ale na przeszkodzie stanęła jego walka w GROMDZIE. W związku z tym federacja zaproponowała starcie starszemu przedstawicielowi rodziny Załęckich, a ten bez wahania je przyjął.

Denis Labryga ma coraz więcej rywali w High League. Zwieńczeniem listy... mistrz świata Sarara

- Wchodząc do High League, chciałem zrobić projekt od Karwata po, dajmy na to, Denisa Załęckiego i Mateusza Kubiszyna. Nie spodziewałem się nawet, że będę walczył z Dawidem. Zadzwonili do niego włodarze, nawet nie chciał się dowiedzieć, z kim walczy, tylko po prostu wziął walkę, bo jest charakterny i chce walczyć, za co go szanuję - przyznał Labryga po pierwszej konferencji HL 7. Podczas jego panelu doszło też do konfrontacji z nowymi zawodnikami tej federacji z bogatą sportową przeszłością - Michałem Pasternakiem i Tomaszem Sararą. Wszyscy wyrazili zainteresowanie ewentualną walką w przyszłości, przez co lista rywali głogowianina znacznie urosła.

- Jak wygram z Dawidem Załęckim, to będzie i Denis, który będzie chciał pomścić swojego ojca. Spokojnie, na wszystkich przyjdzie pora - ocenił Labryga, który ułożył po chwili swoją listę. - Po drodze na pewno walka z Kubiszynem, czekamy na rozwój sytuacji między nim a "Balboą" i wynik ich walki. Później jak najbardziej będzie to Michał Pasternak lub Tomasz Sarara. Chciałbym nawet, żeby Tomek był ostatnim przeciwnikiem, z którym bym zawalczył. Jest bardzo doświadczony i musielibyśmy tylko dogadać formułę walki - stwierdził 27-latek, doceniając klasę byłego mistrza świata K-1. Całą rozmowę z Denisem Labrygą po konferencji przed High League 7 obejrzysz poniżej:

Sonda
Kto wygra walkę Dawid Załęcki - Denis Labryga na High League 7?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze