FAME MMA 6: Ceremonia ważenia jednak się odbędzie!

2020-03-27 17:15 MSo
FAME MMA 6: LinkiMaster - Zusje
Autor: FAME MMA YouTube FAME MMA 6: "LinkiMaster" - "Zusje"

W piątek miała się odbyć oficjalna ceremonia ważenia przed galą FAME MMA 6, między innymi z udziałem Marty "Linkimaster" Linkiewicz, Marcina Najmana, Marcina "Rafonixa" Krasuckiego, Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego czy Jakuba "Kubańczyka" Flasa. Jak dowiedział się "Super Express", ceremonia odbędzie się w sobotę. W jakich godzinach? Tego jeszcze nie wiadomo!

Mimo stanu epidemii, gala FAME MMA 6 ma się odbyć zgodnie z planem, choć nie będzie miała miejsca w Hali Sportowej w Częstochowie, lecz w zamkniętym studiu telewizyjnym. - Decyzja jest taka, że realizujemy imprezę 28 marca! To nie jest nasza fanaberia. Jesteśmy normalnym zakładem pracy, za nami kilka miesięcy przygotowań i jeśli ona nie odbędzie się teraz, to nie odbędzie się już wcale - powiedział w rozmowie z "Super Expressem", Krzysztof Rozpara. 28 marca popularni celebryci i osoby ze świata internetu wejdą do klatki i zawalczą podczas kolejnej odsłony gali. W walce wieczoru Marta "LinkiMaster" Linkiewicz zmierzy się z "Zusje", a na gali zaprezentują się także m.in. Wojtek Gola z Marcinem "Rafonixem" Krasuckim czy Marcin Najman z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem!

FAME MMA 6: Relacja NA ŻYWO

FAME MMA wygra z KORONAWIRUSEM? Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Pierwotnie impreza miała odbyć się w Częstochowie, ale ze względu na wprowadzone ograniczenia została przeniesiona do zamkniętego studia we Wrocławiu. Teraz wiadomo, że FAME MMA 6 będzie goszczone przez jeszcze inne miasto. Lokalizacja będzie trzymana w znacznie ściślejszej tajemnicy, by nie narażać zdrowia potencjalnych kibiców, którzy mogliby szukać gwiazd gali, na żaden uszczerbek. Nie wiadomo więc, gdzie odbędzie się zwyczajowa ceremonia ważenia.

Na organizację spadła też fala krytyki za organizację imprezy, mimo stanu epidemii w kraju. - Głównym problemem w naszym przypadku jest stereotyp "kontrowersyjnego produktu" i tylko stąd bierze się ta nagonka. Pojawiają się oskarżenia, że próbujemy ominąć jakieś ograniczenia, a to nieprawda. Stosujemy się do nich, by wykonać swoją pracę. Przykład z życia wzięty? Jeśli jest ograniczenie prędkości do 60 km/h na drodze, to jadąc 55 km/h nie omijamy przepisów tylko się do nich dostosowujemy – tłumaczy Rozpara.

Ceremonia ważenia przed galą FAME MMA 6 była zaplanowana na piątek, 27 marca. Teraz wiadomo, że ze względu na zamieszanie z lokalizacją się nie odbędzie w pierwotnym terminie. Zawodnicy staną twarzą w twarz na ważeniu w sobotę. Nie wiadomo jeszcze, o której godzinie!

Gala FAME MMA 6 odbędzie się 28 marca. Transmisja w systemie PPV do wykupienia na stronie FAMEMMA.tv.

FAME MMA 6 ODBĘDZIE SIĘ, ale nie w Katowicach. Miasto zablokowało galę, mimo że są testy na koronawirusa

Najnowsze