FAME MMA 6 KARTA WALK. Walki FAME MMA 6 28.03.2020 Kto walczy na gali FAME MMA 6? Kiedy gala FAME MMA w Częstochowie

2020-02-08 19:00 MSo
FAME MMA 6 KARTA WALK
Autor: Instagram FAME MMA FAME MMA 6 KARTA WALK

Gala sportów walki FAME MMA 6 KARTA WALK. KARTA i KOLEJNOŚĆ WALK FAME MMA 6 walki zawodnicy 28.03.2020. Wielkimi krokami zbliża się gala FAME MMA 6. W hali w Częstochowie zmierzą się najpopularniejsi celebryci, postaci ze świata YouTube'a i innych platform z sieci. 27 stycznia, na dwa miesiące przed wydarzeniem ogłoszono, ile walk fani będą mieli przyjemność obejrzeć, a także skład pierwszych czterech pojedynków. Kto walczy na FAME MMA 6? Kolejność walk FAME MMA 6. Zawodnicy na gali FAME MMA 6. Kto walczy na gali w Częstochowie FAME MMA 6?

FAME MMA 6 KIEDY i GDZIE gala? DATA KARTA WALK FAME MMA 6 KTO WALCZY

Od kilku tygodni wiadomo, że najbliższa gala organizacji FAME MMA oznaczona numerem 6 odbędzie się w Częstochowie. Jeden z szefów federacji Krzysztof Rozpara w rozmowie z MMA.pl przyznał, że wydarzenie będzie miało miejsce 28 marca! Pod Jasną Górę FAME MMA zawita po raz drugi. Pierwszy raz tamtejsza Hala Sportowa gościła ich w czerwcu 2019 roku - wówczas Marta "LinkiMaster" Linkiewicz w walce wieczoru podejmowała Anielę "LilMasti" Bogusz! Mistrzynią kobiet organizacji została ta druga. Po dziewięciu miesiącach, jak sama siebie określa Linkiewicz, patocelebrytka wejdzie do oktagonu po raz trzeci! Po zwycięstwie w debiucie z Esmeraldą Godlewską, tym razem jej przeciwniczką będzie Kamila "Zusje" Smogulecka. – Więcej nie dam dupy w oktagonie. Ćwiczę ostro. Będzie, k***a nie wiem, moc. Tak będzie – zapowiedziała "LinkiMaster" podczas FAME MMA 5! Starcie Linkiewicz - Smogulecka będzie walką wieczoru! W Gdańsku ogłoszono także drugi pojedynek - Marcin Najman zmierzy się z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. - Jak Najman chce, to Piotrek pokaże mu, co to znaczy "prawdziwy sportowiec", jak wygląda prawdziwy sportowiec i jak bije prawdziwy sportowiec - mówił w rozmowie z MMANews.pl menedżer tego drugiego.

Podczas gali fani zobaczą osiem pojedynków, w których zmierzy się aż dziewięciu debiutantów. Organizacja na razie potwierdziła cztery pojedynki! Jeden z włodarzy federacji FAME MMA, Wojtek Gola wejdzie do klatki z Marcinem "Rafonixem" Krasuckim. Obaj w ostatnim pojedynku zaliczyli porażki - pierwszy z nich z Joelem "JMX" Morrisem, a drugi z Szymonem "Isamu" Kasprzykiem. Szef FAME MMA przegrał na gali w Newcastle i doznał urazu. - Wróciłem ze szpitala. Mam dobrą informację i złą. Śledziona i nerki są całe. Zła informacja jest taka, że "JMS" kopnięciem na początku walki połamał mi żebra - mówił na materiale opublikowanym na InstaStories. W klatce pojawi się także Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz debiutujący w ringu, były uczestnik "Ex na plaży" Maciej Rataj. Jak na razie tajemnicą są nazwiska pozostałych uczestników. Na swoim kanale na YouTube, o podpisaniu kontraktu na walkę poinformował Marek "Kruszwil" Kruszel, który na gali numer pięć pokonał Mateusza "Mini Majka" Krzyżanowskiego.

KARTA WALK FAME MMA 6. Kto walczy na FAME MMA 6?

  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz – Kamila „Zusjeee" Smogulecka - walka wieczoru
  • Marcin "Rafonix" Krasucki – Wojtek Gola - co-main event
  • Marcin "El Testosteron" Najman - Piotr "Bestia" Piechowiak
  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Maciej Rataj
  • Jakub "Kubańczyk" Flas - Maciej "L Pro" Łapot
  • Bartosz "Qbik" Kubik - Cyprian "Cypis" Racicki
  • Alan Kwieciński - Arkadiusz Tańcula
  • Maciej Szewczyk - TBA
Najnowsze