Gwiazdor UFC widowiskowo UPOKORZYŁ swojego rywala. Komentatorzy byli w szoku, gdy TO zobaczyli

2021-01-18 15:31 ŁOLI
Max Holloway
Autor: Instagram/ blessedmma Max Holloway

Walka Maxa Hollowaya z Calvinem Kattarem rozgrzała fanów sportów walki i komentatorów gali UFC do czerwoności. Furorę zrobiło nie tylko samo starcie, ale również jedna z akcji w wykonaniu Hollowaya. Zawodnik zdecydował się na dość nonszalanckie zagranie, opuszczając gardę i w trakcie rundy kontaktując się ze swoim narożnikiem. Po walce raz jeszcze rozgrzał swoich kibiców, publikując w sieci dość wymowne zdjęcie.

Max Holloway oraz Calvin Kattar starli się podczas gali UFC Fight Island 7, która odbyła się 16 stycznia w Abu Zabi. Obaj zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, chociaż ostatecznie to ten pierwszy może dopisać kolejne zwycięstwo na swoje konto. Kibice sportów walko oprócz dobrego i krwawego pojedynku mogli zobaczyć jednak coś wyjątkowego. 

CZYTAJ TAKŻE: Mariusz Pudzianowski NIE MIESZKA SAM. Prawdę zdradziło jedno nagranie, wszystko się wydało

Holloway zdecydował się na dość nonszalancką zagrywkę, opuszczając gardę i kontaktując się ze swoim narożnikiem w samym środku walki. Ponadto amerykański zawodnik zszokował fanów, a także komentatorów na gali, gdy zaczął wykrzykiwać, że jest najlepszym bokserem w UFC. Ten moment rozproszenia swojego rywala próbował wykorzystać Kattar, jednak nie udało mu się tego zrobić po serii widowiskowych uników Hollowaya. 

Krzysztof Diablo Włodarczyk w więzieniu! Spędzi tam wiele miesięcy!

Max Holloway wykrzykiwał, że jest najlepszym bokserem w UFC, prowokując przy tym opuszczoną gardą swojego rywala do ataku. Seria uników, które wykonał później sprawiła, że swojego zachwytu nie kryli nawet komentatorzy tego pojedynku. Zobaczcie sami tą widowiskową akcję Hollowaya. 

CZYTAJ TAKŻE: Gwiazdor UFC ZAMORDOWAŁ z zimną krwią i jeszcze się śmiał. Jest NAGRANIE WIDEO

Zwycięzca pojedynku po swoim starciu raz jeszcze rozpalił swoich fanów. Max Holloway udostępnił w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które przedstawia jego unikającego ciosów Kattara oraz dawne zdjęcie Muhammada Aliego. 

Krzysztof Radzikowski w Gogglebox TTV przedstawił TEORIĘ EWOLUCJI. Krowa wzięła się od DINOZAURA

Najnowsze