Maciej Kawulski i Martin Lewandowski

i

Autor: TOMASZ RADZIK/ SUPER EXPRESS Maciej Kawulski i Martin Lewandowski

Maciej Kawulski wyznał całą prawdę o federacji KSW! Szczere wyznanie, chodzi o zawodników

2021-12-08 18:00

Kolejna gala organizowana przez federację KSW, na której zmierzą się m.in. Mamed Khalidov i Roberto Soldić zbliża się wielkimi krokami, a włodarze organizacji już przedstawiają kolejnych bohaterów przyszłych gal. Po tym, jak faktem stał się powrót Michała Materli do KSW, legenda polskiego MMA oraz Maciej Kawulski byli gośćmi Mateusza Borka w programie "Hejt Park". Jeden z włodarzy KSW zdecydował się tam na szczere wyznanie o swojej organizacji.

Fani KSW mogą już zacierać ręce na myśl o kolejnej gali organizowanej przez jedną z największych federacji w Europie, podczas której w walce wieczoru zmierzą się Mamed Khalidov oraz Roberto Soldić. Włodarze organizacji jeszcze przez tym starciem postanowili odsłonić karty i nie tylko poinformować, ze na KSW 66 zmierzą się Marian Ziółkowski z Borysem Mańkowskim, ale również to, że Michał Materla wraca do KSW. Legendarny zawodnik MMA oraz Maciej Kawulski, jeden z włodarzy federacji mieli okazję porozmawiać na ten temat w programie "Hejt Park" w Kanale Sportowym, będąc gośćmi Mateusza Borka. 

Tak Mariusz Pudzianowski zareagował na nowych komentatorów w KSW. Będą musieli wystrzegać się jednej rzeczy!

Maciej Kawulski zdradził co nie co na temat nowych zawodników, którzy co rusz pojawiają się w KSW oraz tego, jak wygląda proces ich rekrutacji. Okazuje się jednak, że włodarze KSW niekiedy widzą swoich wojowników po raz pierwszy dopiero w momencie, gdy ci pojawią się na gali, niedługo przed swoim debiutem w oktagonie. 

Seksowna Ewa Brodnicka znów odsłoniła ciało. Kusi zmysłową pozą i skąpym strojem

Zobaczcie, jak Karolina Owczarz wyglądała po swojej walce na KSW 64, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Jeden z włodarzy KSW opowiedział o rekrutacji nowych zawodników. Wyznał całą prawdę

Wszystko bowiem za sprawą tego, że obecnie większość negocjacji odbywa się za pośrednictwem przedstawicieli zawodników, którzy dbają o interesy swoich klientów, w tym także zapisy kontraktowe. - Dzisiaj ten rynek wygląda inaczej, bo jest już cały - powiedziałbym park menadżersko-promotorski. Kiedyś się tylko mówiło o sztabach, a dzisiaj te sztaby naprawdę funkcjonują. Są ludzie, którzy w sposób profesjonalny reprezentują zawodników (...) w związku z czym często ja osobiście na przykład widzę zawodnika po raz pierwszy na gali, a wcześniej rozmawiam z kimś, z kim rozmawiam o wielu zawodnikach - wyznał Maciej Kawulski, jeden z szefów federacji KSW. 

Niewiarygodne, czego dowiedzieliśmy się o Popku! Te liczby zamknęły głosy hejterów na wieki

Sonda
Kto wygra walkę Mamed Chalidow - Roberto Soldić?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze