Marcin Najman

i

Autor: Foto SE Marcin Najman

Marcin Najman okrutnie kpi z FAME MMA. Bierze odwet za swoją dyskwalifikację

2021-05-20 7:33

Marcin Najman rozstawał się z FAME MMA w oparach skandalu i prawdziwie nieprzyjemnej atmosferze. Za nieprzepisowe ataki w walce z Don Kasjo były bokser przegrał ją przez dyskwalifikację, a później federacja wydała oświadczenie, w której poinformowała o nałożeniu dożywotniej dyskwalifikacji na „El Testosterona”. Już wtedy były bokser twierdził, że jest to niedorzeczne, a teraz, przy okazji afery po walce Don Kasjo – Norman Parke, Marcin Najman znów uderza w FAME MMA.

Marcin Najman pożegnał się z FAME MMA w dość nietypowy sposób. Zgodził się on na walkę bokserską z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim, po czym… atakował rywala chwytami rodem z MMA. Po pierwszym z nich dostał ostrzeżenie, a po drugim sędzia przerwał walkę i zdecydował o dyskwalifikacji Najmana.”El Testosteron” zdawał sobie sprawę z tego, że grał nieczysto, ale z racji na poważny konflikt z Don Kasjo, nie zamierzał nikogo przepraszać za swoje zachowanie. Później federacja FAME MMA postanowiła dożywotnio zdyskwalifikować Najmana, co doprowadziło do tego, że założył on swoją własną federację freak-fightową i zaczyna odnosić niemałe sukcesy. Nie zapomniał on jednak o tym, jak w stosunku do niego zachowało się FAME MMA i teraz, przy okazji kolejnej afery związanej z federacją, „El Testosteron” wyśmiewa ją w najlepsze.

Andrzej Kostyra po FAME MMA 10: Dla mnie wygrał Don Kasjo

Kolejna afera w FAME MMA z udziałem Don Kasjo

Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że dyskwalifikacja za nieprzepisowe chwyty należała się 42-letniemu bokserowi. Późniejsza, dożywotnia dyskwalifikacja Najmana z FAME MMA także wzbudziła sporo emocji, choć „El Testosteron” już wtedy kpił sobie z tej decyzji polskiej federacji. Twierdził on bowiem, że FAME MMA nie może go zdyskwalifikować, bo na walce z Don Kasjo wygasał jego kontrakt z organizacją, więc nie miała ona jak go zdyskwalifikować.

Niespodziewanie temat powrócił, gdy podczas gali FAME MMA 10 w walce wieczoru Norman Parke pokonał Kasjusza „ Don Kasjo” Życińskiego, a więc wcześniejszego rywala Najmana. Gwiazdor FAME MMA przegrał pojedynek bokserski z byłym zawodnikiem UFC i KSW, choć wiele osób jest zdania, że Irlandczyk powinien przegrać. Wszystkich zaskoczyła przede wszystkim reakcja szefów federacji, którzy w pierwszej chwili sami chcieli złożyć protest na decyzje sędziowskie w tej walce. Później jednak wycofali się ze swoich słów, a odwołanie złożył sam Don Kasjo, choć, jak na razie, nie przyniosło ono skutku.

Nareszcie wiadomo, ile lat ma przepiękna żona Marcina Najmana. Julitę Najman i męża dzieli wielka różnica wieku! Więcej w galerii poniżej:

Marcin Najman kpi z FAME MMA po Don Kasjo – Norman Parke

To podziałało jak woda na młyn dla Marcina Najmana, który kpi z FAME MMA. Były zawodnik tej federacji wyśmiewał pomysły składania kolejnych protestów, a teraz postanowił znów przypomnieć o swojej „dożywotniej” dyskwalifikacji, dalej przekonując, że była niedorzeczna. - Mam pytanie do FAME MMA. Dostałem od państwa dożywotnią dyskwalifikacje. Czy to obejmuje również zakaz stadionowy? Mam propozycje zapowiadania w ringu dwóch Freak Fightów na gali Szpilka vs Różański i nie wiem co odpowiedzieć... Na żużel też bym chciał z raz pójść – napisał Marcin Najman na Twitterze.

Najnowsze