Mariusz Pudzianowski zdjął spodnie i aż oczy wyszły nam z orbit! Jest się czym chwalić

2021-10-22 15:45
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram/ pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski przez wielu fanów uważany jest za żywą legendę polskiego sportu, nie tylko przez swoje osiągnięcia w zawodach dla najsilniejszych ludzi na świecie, ale również jego długą karierę w sportach walki, która trwa w najlepsze. "Pudzian" tym razem zmierzy się w klatce z "Bombardierem" podczas gali KSW 64 i jak zwykle przed walką, musiał wejść na wagę. Pudzianowski zdjął bluzę oraz spodnie i sprawił, że wielu osobom oczy mogły wyjść z orbit.

Kolejne walki Mariusza Pudzianowskiego z KSW cieszą się ogromnym i wciąż niemalejącym zainteresowaniem. Jedna z największych gwiazd federacji nieprzerwanie od 12 lat pojawia się w klatce i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić w niedalekiej przyszłości, pomimo kolejnych lat na karku "Pudziana". Tym razem, podczas gali KSW 64, Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Serigne Ousmane Dią, znanym jako Bomabardier, z którym walczyć miał już na początku 2021 roku. Wtedy jednak senegalski zapaśnik wypadł z pojedynku, przez swoje problemy ze zdrowiem. Co się odwlecze, to nie uciecze. "Pudzian" ponownie zrobił formę i już niebawem znów pojawi się w klatce. Gwiazdor KSW pokazał przy okazji, że dla chcącego, nic trudnego. 

Szef FEN ostro o legendarnym komentatorze! Nie spodobały mu się jego słowa, mocna riposta

Mariusz Pudzianowski wciąż zaskakuje formą! Zdjął spodnie i pokazał się przed walką na KSW 64

W lutym tego roku, Mariuszowi Pudzianowskiemu stuknęły 44 lata, jednak były strongman i jedna z legend polskiego MMA, nie zamierza zwalniać tempa i odpuszczać na treningach. O tym, jakie Mariusz Pudzianowski ma podejście do pracy, jego fani wiedzą doskonale, bowiem gwiazdor KSW często przypomina o tym w mediach społecznościowych, gdzie jest bardzo aktywny. Nie inaczej mogło być przed walką na KSW 64, gdzie "Pudzian" podzielił się nagraniem z ważenia przed walką. Trzeba przyznać, że sylwetka Pudzianowskiego robi ogromne wrażenie. 

Kiedy dowiedzieliśmy się, ile zarabia Mariusz Pudzianowski w KSW, aż zrobiło nam się słabo! Zarobki Pudziana to jakiś kosmos!

Zobaczcie, jak przez lata zmieniał się Mariusz Pudzianowski, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Aby wynik ważenia przed starciem był dokładny, zawodnicy muszą rozebrać się do samej bielizny. Nie inaczej było oczywiście w przypadku Mariusza Pudzianowskiego. Gwiazdor KSW pewnym krokiem wszedł do sali, w której stała waga i zdjął bluzę oraz spodnie, pokazując się niemalże w całej okazałości, mając na sobie jedynie bieliznę. Dzięki temu, fani Pudzianowskiego mogli zobaczyć, jaką sylwetkę ma jeden z bohaterów walki wieczoru gali KSW 64. Nie da się ukryć, że takim ciałem nie pogardziłby niejeden młody sportowiec, a "Pudzian" może pochwalić się świetnym ciałem mając już 44 lata. Niewątpliwie jest się czym chwalić, a inni mogą zazdrościć mu nie tylko mięśni, ale również samodyscypliny i zaparcia w działaniu. Sami zobaczcie, w materiale poniżej. 

Wielka chwila w życiu córki Kubackiego! Ten dzień wreszcie nadszedł, żona skoczka wszystko pokazała

Polska legenda znów wchodzi do oktagonu

Dla Mariusza Pudzianowskiego walka z Bombardierem będzie 24. starciem w klatce w swojej karierze. Do tej pory, na 23 pojedynki aż 15 razy wychodził z oktagonu jako zwycięzca i przegrał zaledwie siedem starć. Jego ostatnia porażka miała miejsce w marcu 2019 roku, gdy lepszy okazał się Szymon Kołecki. Od tamtej pory "Pudzian" wygrał z Erko Junem, Nikolą Milanovićem oraz Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim. Walka Pudzianowski - Bombardier na KSW 64 odbędzie się w sobotę 23 października. 

Błachowicz wzruszająco o motywacji, jaką daje mu syn. Będzie miał niezwykłe wsparcie w Abu Zabi

Sonda
Czy Mariusz Pudzianowski zwycięży z Bombardierem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze