Marta Linkiewicz Instagram

i

Autor: instagram.com/linkimaster

Marta Linkiewicz przekroczyła granicę. Pokazała intymną część ciała, jest oblana BIAŁĄ SUBSTANCJĄ (ZDJĘCIE)

2021-05-27 10:53

Marta Linkiewicz po raz kolejny przekroczyła granice. Patogwiazda Fame MMA, która słynie z dość odważnych zdjęć na swoich mediach społecznościowych, po raz kolejny dała popis i tym razem pokazała o wiele za dużo. Na najnowszym zdjęciu umieszczonym na swoich mediach społecznościowych, kobieta pokazała intymną część ciała, zalaną przez białą substancję. Fani nie mogli uwierzyć w to, co widzą i dali upust swoim emocjom w komentarzach. Trzeba przyznać, że takiego widoku wprost nie da się zapomnieć.

Marta Linkiewicz od początków swojej kariery jest postacią, która szokuje. Celebrytka zasłynęła lata temu nagraniem, na którym chwali się uprawianiem seksu grupowego z zespołem rapowym Rea Sremmurd. Później było jeszcze ciekawiej. Kobieta zadebiutowała w federacji Fame MMA i stała się prawdziwą gwiazdą polskiego freak-fightu. Kobieta jest także bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych, gdzie prezentuje bardzo odważne zdjęcia. Tym razem, pokazała tak dużo, że nawet niektórzy z jej miłośników uważają, że przekroczyła granicę. Tym razem bowiem, Linkiewicz pokazała intymną część ciała, umazaną białą substancją. Mało kto mógł przejść obok takiego zdjęcia obojętnie.

Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje Mariusz Pańczyk, przegrał ze śmiercionośną chorobą

Marta Linkiewicz przekroczyła granice? Intymna część ciała umazana w białej substancji

Po zwycięstwie w Fame MMA nad Kamilą Wybrańczyk celebrytka wróciła do centrum zainteresowania polskiej opinii publicznej. Marta Linkiewicz wróciła do pokazywania odważnych fotografii, a jej fani są zaskakiwani coraz bardziej. Tym razem, kobieta pokazała swoje pośladki, umazane płynem do czyszczenia auta. Sugestywna fotografia z miejsca stała się prawdziwym hitem internetu (polubiło ją ponad 118 tysięcy użytkowników Instagrama), ale niektórym nie przypadła ona do gustu, o czym możemy się przekonać, czytając komentarze pod zdjęciem.

Pojawiły się nowe informacje o stanie zdrowie pierwszego trenera Kamila Stocha! Zbigniew Klimowski trafił wcześniej do szpitala w ciężkim stanie

Raport z Opalenicy. Uraz Arkadiusza Milika. Napastnik na chwilę opuści zgrupowanie

Fani Marty Linkiewicz nie kryją zdziwienia. Celebrytka pokazała naprawdę dużo

O ile zdjęcia pośladków Linkiewicz są kwestią, do której celebrytka przyzwyczaiła nas na swoim Instagramie, o tyle fani nadal nie mogą przejść obojętnie obok dość sugestywnej fotografii. Nie da się ukryć, że tym razem Marta Linkiewicz mogła przekroczyć wszelakie granice i fani długo nie zapomną tego, co pokazała.

- Mam mieszane odczucia patrząc na to zdjęcie... - napisała jedna z fanek gwiazdy oktagonów Fame MMA.

Marta Linkiewicz

i

Autor: instagram/linkimaster
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze