Norman Parke - Borys Mańkowski

i

Autor: FAMEMMA/Facebook

Gala już 26 listopada

Norman Parke wraca do klatki w Polsce! Zawalczy z Oknińskim, hitowe starcie na Prime Show MMA 4

2022-11-08 17:58

Norman Parke po kilku miesiącach przerwy ponownie zaprezentuje się na freakowej gali w Polsce! Tym razem Irlandczyka zobaczymy w akcji już 26 listopada w Szczecinie podczas Prime Show MMA 4, a jego rywalem będzie Adam Okniński, syn legendarnego trenera MMA Mirosława Oknińskiego.

Parke w tym roku stoczył trzy walki w Polsce. W marcu na gali Fame MMA 13 pokonał Popka, w maju na Fame MMA 14 okazał się lepszy od Piotra Szeligi, a w lipcu na Prime Show MMA 2 nie dał szans Grzegorzowi Szulakowskiemu. Po czterech miesiącach przerwy i sporym zamieszaniu Irlandczyk ponownie zaprezentuje się przed naszymi kibicami. I ponownie na freakowej gali. Tym razem Parke wystąpi na Prime Show MMA 4, a jego rywalem będzie debiutujący we freakach Adam Okniński, czyli syn legendarnego trenera MMA w Polsce, Mirosława Oknińskiego.

Normane Parke - Adam Okniński na Prime Show MMA 4

Prime podpisanie kontraktu z Oknińskim juniorem ogłosił na poprzedniej gali i już wtedy było wiadomo, że w klatce zobaczymy go na czwartej odsłonie Prime Show MMA. Tajemnicą pozostawało tylko nazwisko jego rywala. We wtorek wszystko stało się jednak jasne. "Chyba wszyscy na to czekali… Powrót Normana Parke'a do oktagonu PRIME staje się rzeczywistością! Zmierzy się on z debiutującym we freak fightach, jak i klatce PRIME - Adamem Oknińskim. Adam w tym pojedynku ma jeden cel, czyli wjechać i rozjechać ŁAAA!" - czytamy na Instagramie Prime.

Karta walk gali Prime Show MMA 4

W Szczecinie podczas Prime Show MMA 4 w walce wieczoru włodarz federacji Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zmierzy się z Popkiem, a w co-main evencie Kamila "Zusje" Smogulecka stanie naprzeciw Moniki "Esmeraldy" Godlewskiej. W klatce będzie można zobaczyć także m.in. Damiana "Stiflera" Zduńczyka, który rywalizować będzie z Adamem Soroko oraz byłą mistrzynię świata w boksie Ewę Piątkowską, która zmierzy się z Anną Andrzejewską.

Norman Parke atakuje Tyburskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze