Ryszard Szczena Dąbrowski, Marcin Najman

i

Autor: Instagram/ ryszarddabrowski, marcin.najman Marcin Najman - Rysiek Szczena MMA-VIP 3 o której godzinie?

Rywal Marcina Najmana podczas walki był... pijany! Szokujące informacje

2021-11-01 9:29

Marcin Najman odniósł zwycięstwo podczas gali MMA-VIP 3 triumfując nad Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim. Jak się jednak okazuje, przeciwnik "El Testosterona" miał prawo nie znajdować się w najwyższej dyspozycji sportowej. Sam przyznał bowiem po całym wydarzeniu, że podczas gali... znajdował się pod wpływem alkoholu!

Piątkowa gala MMA-VIP zorganizowana przez Marcina Najmana była już trzecią, za przygotowaniem której stał "El Testosteron". Tym razem Marcin Najman stoczył walkę zwycięską - na jego drodze stanął Ryszard "Szczena" Dąbrowskim i bardzo szybko częstochowianin pokazał, że jest znacznie lepszym wojownikiem. Powalił swojego rywala i kilkoma mocnymi ciosami sprawił, że pojedynek trzeba było przerwać i uznać zwycięstwo byłego zawodnika m.in. FAME MMA.

ZOBACZ TEŻ: Tak Mariusz Pudzianowski spędza Wszystkich Świętych. Jest w zdecydowanej mniejszości

Jak się jednak okazuje, Dąbrowski walczył... nietrzeźwy. Sam przyznał to już po zakończeniu całego wydarzenia. "Szczena" udzielił wywiadu kanałowi "Pajda". I w swoim komentarzu był do bólu szczery. - Ja przyjechałem tutaj wczoraj czy przedwczoraj, już dokładnie nie pamiętam. Dałem sobie w palnik, bo taką miałem ochotę i przynajmniej szanuję federację za to, że nikt mi nie zarzucił, że byłem pijany na gali, bo byłem - wyznał Dąbrowski po tym jak przegrał z Najmanem.

ZOBACZ TEŻ: UFC 267. Wzruszający gest sąsiadów dla Jana Błachowicza po porażce. Piękna niespodzianka

Walki w takich okolicznościach z pewnością nie spodziewał się "El Testosteron", ale koniec końców wykonał swoje zadanie i pokonał "Szczenę". Powyższy komnetarz Ryszarda Dąbrowskiego odbił się jednak szerokim echem. Niektórzy uważają, że nie powinno dojść do walki, gdy jeden z zawodnik jest nie do końca trzeźwy. Z drugiej strony jednak to właśnie "Szczena" sam podjął taką decyzję i nie zachował odpowiedniej rozwagi...

Błachowicz uduszony na UFC 267! Polak stracił pas
Najnowsze