Michał Boxdel Baron

i

Autor: FAME MMA materiały prasowe Michał "Boxdel" Baron

powiedział to głośno

Takich słów Boxdela w kierunku Pawła Jóźwiaka nikt się nie spodziewał! To nie spodoba się ukochanej prezesa FEN, nie zawahał się

2023-03-22 15:53

Niedługo po gali HIGH League 6, na której Paweł Jóźwiak walczył z Marcinem Najmanem i przegrał z nim po decyzji sędziów, do sieci trafiło nagranie, na którym ukochana prezesa FEN nie jest zbyt zadowolona z postawy swojego partnera i wprost pyta go, jak mógł przegrać z "El Testosteronem". O komentarz w tej sprawie przez swoich fanów został poproszony Boxdel, który zdecydował powiedzieć, że mu współczuje.

Ostatnie tygodnie bez dwóch zdań nie należą do Pawła Jóźwiaka. Prezes FEN po tym jak pokonał ekspresowo Marcina Najmana na gali WOTORE 6, najpierw musiał uznać wyższość Michała "Boxdela" Barona podczas ostatniej gali FAME 17, gdzie nie odbyło się bez kontrowersji, a przed kilkoma dniami przegrał w rewanżu z "El Testosteronem" po decyzji sędziów na gali HIGH League 6 w katowickim Spodku. Gdyby tego było mało, do sieci trafiło krótkie nagranie z nim i jego ukochaną w roli głównej, które szybko stało się tematem do dyskusji w mediach społecznościowych. 

Boxdel skomentował postawę ukochanej Pawła Jóźwiaka po jego walce z Marcinem Najmanem. Szczere słowa

Mowa tutaj o filmiku, na którym wyraźnie niezadowolona Anna Kokocińska tuż po ogłoszeniu werdyktów sędziów na gali HIGH League dopytywała Pawła Jóźwiaka, jak ten mógł przegrać z Marcinem Najmanem. Fani Boxdela natychmiast zapytali włodarza FAME MMA, który nie darzy sympatią prezesa FEN, czy widział to nagranie oraz co o nim sądzi. Michał Baron natychmiast stwierdził, że po ludzku szkoda mu Jóźwiaka. 

Takich słów Boxdela w kierunku Pawła Jóźwiaka nikt się nie spodziewał! Włodarz FAME MMA nie wahał się ani chwili

- Mimo tego, że z Pawłem mieliśmy wiele średnich sytuacji na naszej linii, to teraz mocno, szczerze, po męsku Ci współczuję stary... Aniu, jesteś bliską osobą dla Pawła i w momencie, gdy facet jest podłamany przegraną i ledwo żyje to Ty mu ciśniesz?! (...) Co do Ciebie Paweł, zasługujesz na lepsze traktowanie. Możemy mieć do siebie "ale, jednak solidarnie, jako facet Ci po prostu współczuję tej chwili - powiedział bez ogródek włodarz FAME MMA podczas swojego ostatniego Q&A na YouTube. Przy okazji zapowiedział, że już niebawem dojdzie do wielkiego rewanżu Boxdel - Jóźwiak. 

Sonda
Kto wygra rewanż Boxdel - Jóźwiak?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze