Amadeusz Ferrari Roślik i Kamil Łaszczyk

i

Autor: FAME MMA Amadeusz "Ferrari" Roślik i Kamil Łaszczyk

Dramatyczny pojedynek!

Wymowne słowa Łaszczyka na gorąco po wygranej z Ferrarim na FAME 17! Wypowiedział się na temat swojej przyszłości na galach freakowych

2023-02-05 22:07

Cóż to była za dramatyczna walka! Kamil Łaszczyk przegrywał na wszystkich kartach punktowych, ale rzutem na taśmę 8 sekund przed zakończeniem pojedynku pokonał Amadeusza „Ferrariego” Roślika w starciu wieczoru gali FAME 17 w Krakowie.

Niepokonany pięściarz debiutował w MMA i niemal przez całą batalię był bezradny w rywalizacji z freak fighterem. „Ferrari” bez kłopotu obalał Łaszczyka i w parterze kontrolował przebieg walki. Sytuacja zmieniła się o sto osiemdziesiąt stopni dopiero w końcówce ostatniej rundy. Roślik wylądował na plecach, a będący w dosiadzie Łaszczyk zasypał go gradem ciosów. Ostatecznie sędzia Piotr Jarosz przerwał pojedynek zaledwie 8 sekund przed końcem.

Łaszczyk na gorąco po walce z Ferrarim

– Na własnej skórze przekonałem się, że MMA to nie boks. Trenowałem tylko półtora miesiąca i dlatego wyglądało to tak słabo. Mimo wszystko bardzo się cieszę, że zwyciężyłem, że górą był sport. Wygrałem charakterem, świetną kondycją i doświadczeniem z przeszłości, gdy często biłem się na ulicy – powiedział nam Łaszczyk w szatni tuż po batalii w Krakowie.

Duże pieniądze dla Łaszczyka za walkę z Ferrarim

Łaszczyk zarobił gigantyczne pieniądze (mówi się o 350 tys. zł brutto – red.) i niewykluczone, że jeszcze zobaczymy go na freakowej gali. – To była moja najwyższa wypłata w życiu, a teraz po zwycięstwie kolejne oferty będą zapewne jeszcze wyższe. Nie mówię więc „nie”, ale na razie chciałbym wrócić do boksu i w nim spełnić swoje największe marzenie, czyli zostać mistrzem świata. Wierzę, że mimo 32 lat na karku wciąż mogę to zrobić – zakończył popularny „Szczurek”.

Sonda
Oglądałeś/aś galę FAME MMA 17?
Listen on Spreaker.
Najnowsze