Zusje ZNOWU zszokuje?! Gwiazda FAME MMA szykuje kolejne MOCNE wejście do oktagonu! "Mam milion pomysłów na te wejścia" [TYLKO U NAS]

2021-03-02 13:37 ŁOLI
Zusje
Autor: instagram/famemmatv Zusje

Kolejne gala FAME MMA zbliża się wielkimi krokami! Na tej oznaczonej numerem 9 kibice freak-fightu będą mogli zobaczyć kilka emocjonujących pojedynków, a jednym z nich bez wątpienia będzie starcie Zusje z Kamilą Wybrańczyk. Słynąca z raczej mrocznego stylu Zusje zdążyła już przyzwyczaić fanów do tego, że jej wejścia do oktagonu różnią się od tego, co prezentują inni zawodnicy i tym razem nie będzie inaczej. Gwiazda FAME MMA ma pomysł również na tę walkę.

Do gali FAME MMA zostało już tylko kilka dni. 6 marca zawodnicy po raz kolejny spotkają się w oktagonie, by dać kibicom sportów walki i freak-fightu sporo emocji. Podczas FAME MMA pojawi się wiele gwiazd federacji, a jednym z najbardziej wyczekiwanych starć oraz jednocześnie walką wieczoru miał być pojedynek, w którym mierzyć się mieli Paweł "Popek" Mikołajuw oraz Patryk "Kizo" Woziński. Niestety ta walka najprawdopodobniej nie będzie mogła się odbyć. Szerzej o tej sprawie pisaliśmy TUTAJ. W karcie walk wciąż znajduje się jednak kilka walk, które wzbudzają spore emocje, a jedną z nich jest starcie Zusje z Kamilą Wybrańczyk. Narzeczona Artura Szpilki debiutuje w federacji i to od razu w eliminatorze. Wygrana tego pojedynku zmierzy się bowiem z Martą Linkiewicz w walce o pas mistrzowski. 

CZYTAJ TAKŻE: Czegoś takiego z Anną Lewandowską JESZCZE NIE BYŁO. Obcy mężczyźni chcą pisać o jej stópkach

Kolejna walka Zusje przyciąga uwagę z wielu powodów. Zawodniczka znana z mrocznego stylu lubi szokować podczas swojej drogi do oktagonu, co robiła już przy okazji swoich poprzednich walk. Przed starciem z Dagmarą Szewczyk na FAME MMA 8 zaskoczyła wiele osób, wychodząc do klatki z sekslalką. Tym razem zawodniczka również ma asa w rękawie. 

Zobacz także: Kamila Wybrańczyk przeszła metamorfozę

W drodze do oktagonu przed walką z Kamilą Wybrańczyk, fani freak-fightu również będą mogli spodziewać się czegoś specjalnego ze strony Zusje. - To będzie o tyle specjalne, że to będzie moja własna piosenka, z moim własnym teledyskiem. A to, co wymyślę co wejścia, to chyba to, co mi dusza podpowie - wyznała gwiazda FAME MMA w rozmowie z "Super Expressem". - Miałam zaplanowane zajeb**** wejście, najlepsze ze wszystkich, ale z racji tego, że jest mój wielki muzyczny comeback, to muszę po prostu wejść do tej piosenki. Zrobię to wejście następnym razem, a mam milion pomysłów na te wejścia.

Sprawdź: Marcina Najmana czeka OGROMNY stres. Przed nim WAŻNY egzamin, wszystko wyszło na jaw

Stracie z Kamilą Wybrańczyk dostarcza wielu emocji również ze względu na umiejętności narzeczonej Artura Szpilki, która trenowała m.in. brazylijskie jiu-jitsu. - Jeśli porównać mój parter do kogoś, kto ćwiczy kilka, czy kilkanaście lat to wiadomo, że ja wychodzę mega słabo. Teoretycznie uważam, że mam szasnę, ale będąc realistą, to ich niby nie mam. Jak będzie, to się okaże po wszystkim - skwitowała Zusje. 

Nie przegap: Taka różnica wieku dzieli Kamila Stocha i jego żonę. Ewa Bilan-Stoch urodziła się w wyjątkowym dniu!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze