Adam Małysz pokazał tylko to jedno ZDJĘCIE. Posypało się morze gratulacji, co za szczęście!

2021-01-24 11:03 jwa
Adam Małysz i Izabela Małysz
Autor: East News Adam Małysz z żoną Izabelą Małysz

Adam Małysz na Instagramie pochwalił się radosną nowiną! Szybko posypało się morze gratulacji i kibice zaczęli mówić o wielkim szczęściu! Niedługo wcześniej nasza reprezentacja skoczków zajęła drugie miejsce w zawodach drużynowych podczas weekendu z PŚ w Lahti. Zdjęcie, które opublikował Adam Małysz z miejsca cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a pod fotką legendy polskiego sportu pojawiła się lawina komentarzy i polubień na Instagramie.

Adam Małysz mógł mówić o wielkim szczęściu, a wszystkim pochwalił się na Instagramie. Z pewnością taka radość nieco osłodziła mu niedawne wydarzenia związane z biznesem turystycznym. O kłopotach w tym aspekcie przeczytacie w poniższej galerii zdjęć. Teraz jednak Adam Małysz w pełni poświęca się pracy dyrektora kadry naszych skoczków i swoje obowiązki wypełnia z należytą starannością i zaangażowaniem. Często praca przynosi mu wiele satysfakcji, a on sam dzieli się własnym szczęściem z tysiącami fanów na Instagramie. Pod najnowszą fotką "Orła z Wisły" pojawiło się mnóstwo komentarzy. W zasadzie wszyscy gratulowali i życzyli szczęścia. To wyjątkowe zdjęcie, które Małysz wrzucił podczas trwającego PŚ w Lahti, znajdziecie na dole artykułu.

Zobacz: Adam Małysz ZNISZCZYŁ legendy. Będziecie w SZOKU, gdy to zobaczycie. Coś niezwykłego

Adam Małysz odczuwał wielką dumę z postawy reprezentantów Polski podczas sobotniego konkursu drużynowego na skoczni w Lahti. Polska legenda skoków narciarskich cieszyła się z drugiego miejsca razem z reprezentującymi nasz kraj zawodnikami: Kamilem Stochem, Dawidem Kubackim, Piotrem Żyłą i Andrzejem Stękałą. Niedługo po zakończeniu konkursu Adam Małysz opublikował na Instagramie zdjęcie z podium. "MAMY SREBRO" - napisał wyraźnie zadowolony. Po chwili otrzymał lawinę komentarzy od fanów, pamiętających jeszcze jego wielkie sukcesy na skoczniach.

Sprawdź: Córka Małysza ze szczegółami opowiedziała o dzieciństwie. "Bałam się taty". PORUSZAJĄCE!

Odzew był naprawdę ogromny! "Brawo", "Gratulacje", "Szacunek" - te komentarze pojawiały się najczęściej pod zdjęciem z podium PŚ w Lahti. Adam Małysz mógł również przekazać skoczkom życzenia powodzenia w niedzielnych zawodach indywidualnych, które składali kibice pod nowym zdjęciem Małysza na Instagramie.

Sprawdź: Ten dzień Adam Małysz zapamiętał NA ZAWSZE. Zaczął budować WŁASNY POMNIK, kilka sekund i był gotowy [WIDEO]

Adam Małysz dla SE po konkursie indywidualnym w Zakopanem
Najnowsze