Żona Małysza miała WIELKI BIZNES. Izabela Małysz poniosła PORAŻKĘ, pozostał tylko smutek. Przepadło

2021-01-27 15:33 kkn
Izabela Małysz, Adam Małysz
Autor: Instagram/adammalyszofficial Izabela Małysz, Adam Małysz

Izabela Małysz przez wszystkie lata wielkiej kariery swojego męża, Adama była w cieniu ukochanego. Do tej pory stara się nie znajdować na pierwszych stronach gazet i woli prowadzić spokojne życie. Dlatego też wielu kibiców zastanawia się niekiedy o szczegółach z jej prywatnego życia. Niewiele kto mógł pamiętać, albo nawet wiedzieć, że przed laty Izabela Małysz miała bardzo ważne zadanie. W pewnym momencie musiała jednak wraz z mężem podjąć ciężką decyzję.

Adam i Izabela Małyszowie od wielu lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Żona legendarnego skoczka w mediach pojawiała się jednak sporadycznie i wywiady z nią to rzadkość. Nie oznacza to jednak, że nie pojawiały się one w ogóle. Faktem jest natomiast, że podczas gdy Adam Małysz niemal codziennie był na pierwszych stronach gazet, jego żona unikała rozgłosu medialnego i pracowała w cieniu "Orła z Wisły". Nie oznacza to jednak, że miała mniej zadań na głowie. Niejednokrotnie przyznawała, że w trakcie kariery męża były momenty ciężkie, bo kariera skoczka wiąże się z ciągłymi wyjazdami. Miłość dodawała im sił i wciąż tworzą szczęśliwą i piękną parę.

Justyna Żyła PUBLICZNIE SZKALOWANA pod zdjęciem z GOŁĄ PUPĄ nowej dziewczyny Piotra Żyły. Ale jazda!

Niewielu kibiców Małysza pamięta, że przed laty wraz z żoną prowadzili fundację. Na jej czele stała właśnie Izabela Małysz, która w czasach największego zainteresowania karierą jej męża miała pełne ręce pracy. Jak można przeczytać w archiwalnych artykułach, fundacja pomogła naprawdę wielu osobom. Nie wszystko potoczyło się jednak tak, jak można było się tego spodziewać i Małyszowie musieli podjąć trudna decyzję. Dowiecie się tego z galerii poniżej.

Adam Małysz ZNISZCZYŁ legendy. Będziecie w SZOKU, gdy to zobaczycie. Coś niezwykłego

Małysz, Stoch, Kubacki - Tak Polacy wygrywali Turniej Czterech Skoczni
Najnowsze