Apoloniusz Tajner nie ukrywał, co sądzi o skokach w TVN. Dobitna ocena, zupełnie się z tym nie krył

2021-11-25 10:54
Apoloniusz Tajner
Autor: Cyfra Sport Apoloniusz Tajner

Pierwszy weekend nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich już za nami. Zawodnicy mieli okazję zaprezentować się na obiekcie w Niżnym Tagile, a kibice w Polsce mogli przekonać się, jak wygląda realizacja zawodów przez TVN. Stacja ma wyłączne prawa do pokazywania skoków i robi wszystko, aby opakować je najatrakcyjniej dla widza. Realizację zawodów w TVN skomentował również Apoloniusz Tajner.

Fani skoków narciarskich w Polsce przyzwyczajeni byli do tego, że mieli wybór, jeśli chodzi o nadawcę konkursów Pucharu Świata. Do ostatniego sezonu zawody pokazywane były zarówno przez Telewizję Polską, jak i Eurosport. Teraz wybór bardzo mocno się ograniczył, gdyż Grupa Discovery, która posiada prawa do transmisji, nie udzieliła sublicencji TVP.

Michal Doleżal nie mógł nie odwiedzić tego miejsca, będąc w Polsce. Opinia była jednoznaczna

Apoloniusz Tajner szczerze o skokach w TVN. Wystawił ocenę

Telewizja Polska ma możliwość pokazywania wyłącznie zawodów w Wiśle i Zakopanem. Zagraniczne konkursy będą dostępne natomiast na kanałach TVN oraz Eurosport, a w internecie w Eurosport Playerze i platformie player.pl. Weekend ze skokami w Niżnym Tagile był próbą generalną dla nadawców i widzowie pierwszy raz mieli okazję przekonać się, jak będzie wyglądała cała oprawa w najbliższym sezonie.

Marcelina Ziętek była w szoku, gdy to zobaczyła. Co za sprzęt! Nie wiedziała, że mogą być takie duże

Grupa Discovery już wcześniej zapowiadała, że zrobi wszystko, aby uatrakcyjnić widzom oglądanie skoków narciarskich. Oprócz transmisji samych konkursów kibice mogli posłuchać opinii ekspertów w studiu, które zaczynało się na długo przed zawodami i kończyło na długo po rywalizacji. Okazuje się, że transmisję oglądał również Apoloniusz Tajner.

Sonda
Gdzie wolisz oglądać skoki?

Tajner szczerze o skokach w TVN. Dobitna opinia

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego był niedawno gościem Radia Zet i programu prowadzonego przez Damiana Michałowskiego, który współprowadził również studio przed zawodami. Nie mogło więc zabraknąć pytania o ocenę transmisji. Tajner zdecydował się na dobitną opinię. - Oczywiście oglądałem. Bardzo mi się podoba - wyjawił prezes.

- Oceniam je bardzo wysoko, nie miałem żadnych uwag. Myślę, że 9 w skali 1-10. Studio było bardzo merytoryczne. Myślę, że tak trzeba dalej - dodał Tajner. Kolejną okazją na "sprawdzenie" się nadawców będzie najbliższy weekend. Wówczas skoczkowie rywalizować będą na skoczni Rukatunturi w Ruce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE