Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: Instagram/ ewabilanstoch Ewa Bilan-Stoch

Zabrała głos!

Ewa Bilan-Stoch z pilnym apelem do fanów. Chodzi o ludzkie zdrowie i życie, tak można pomóc

2023-03-23 8:00

Ewa Bilan-Stoch postanowiła zabrac głos w wyjątkowo ważnej sprawie. Żona Kamila Stocha za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zaapelowała do wszystkich kibiców, którzy mają możliwość oddawania krwi. Jej słowa odbiły się bardzo szerokim echem w całym internecie.

Ewa Bilan-Stoch postanowiła zabrać głos w wyjątkowo ważnej sprawie. Żona kultowego skoczka narciarskiego i legendy polskiego sportu, Kamila Stocha, poprosiła swoich fanów o oddawanie krwi, która jest niezbędna w wielu przypadkach ratowania ludzkiego zycia i zdrowia. Ukochana sportowca zamieściła mapkę z punktami krwiodastwa i jak sama zaznaczyła, swoją prośbę kieruje nie tylko do fanów dyscypliny, ale także do wszystkich, którzy są w stanie pomóc.

Ewa Bilan-Stoch z pilnym apelem. Jej słowa obiegły cały internet

Ewa Bilan-Stoch znana jest ze swojej działalności prospołecznej. Żona Kamila Stocha jest żywo zaangażowana w pomoc Ukrainie, a teraz zwróciła się z prośbą do swoich obserwujących względem tego, aby oddawali krew, która jest w wielu wypadkach niezbędna do ratowania zdrowia i życia ludzkiego. Ukochana legendy polskiego sportu zamieściła nawet mapkę, na której można znaleźć dogodne dla siebie miejsce wykonywania pobrań.

- Mapka na wypadek, jakby ludzie ze skijumpingfamily (i nie tylko) chcieli oddać krew - napisała Ewa Bilan-Stoch za pośrednictwem swojego Twittera.

Sonda
Czy podoba Ci się Ewa Bilan-Stoch?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze