Justyna Kowalczyk

i

Autor: Instagram/Justyna Kowalczyk Justyna Kowalczyk

mocny wpis

Justyna Kowalczyk zdecydowała się na mocny wpis. Mówi o wylewającym się szambie! Nie mogła już patrzeć, jak traktują Igę Świątek

2023-07-14 8:25

Polscy sportowcy niejednokrotnie mieli okazję przekonywać się, że łaska kibiców na pstrym koniu jeździ i w zależności od osiąganych wyników i kolejnych sukcesów liczba fanów może się gwałtownie zmieniać. Temat ten postanowiła poruszyć również Justyna Kowalczyk, która zabrała głos w obronie Igi Świątek. "Królowa nart" wymownie podsumowała zachowanie kibiców względem naszej tenisistki.

Mecz polskich tenisistów na Wimbledonie, a przede wszystkim Igi Świątek śledziła masa fanów. Liderka światowego rankingu dostarczyła kibicom masy emocji, jednak musiała uznać wyższość Eliny Switoliny przegrywając 5:7, 7:6 (5), 2:6 w ćwierćfinale turnieju i przez moment mogła nawet drżeć o to, czy zachowa pozycję liderki rankingu WTA. Ostatecznie jednak Ons Jabeur pokonała w półfinale Arynę Sabalenkę, dzięki czemu Białorusinka nie wyprzedzi Polki. Masa komentarzy jednak po przegranym meczu Świątek sprawiła, że nawet Justynie Kowalczyk ciężko było ugryźć się w język. 

Mocny wpis Justyny Kowalczyk. Nie mogła już patrzeć na to, jak traktowana jest Iga Świątek. Te słowa dają do myślenia

Wielokrotna medalistka olimpijska widząc, jakie komentarze pojawią się pod adresem Igi Świątek po odpadnięciu z Wimbledonu postanowiła zabrać głos w sprawie, bowiem jako polska zawodniczka doskonale może wiedzieć o tym, z jakimi wiadomościami może spotykać się po słabszym występie już okresie. Justyna Kowalczyk być może da do myślenia niektórym internautów, którzy pozwalają sobie na zbyt dużo. 

Justyna Kowalczyk zdecydowała się na mocny wpis. Mówi o wylewającym się szambie! Nie mogła już patrzeć, jak traktują Igę Świątek

Dziewczyna jest nr 1 w tenisie od wielu miesięcy. Przegrywa jakiś mecz. Szambo się wylewa. Zwalniają trenera, umiejszają Idze. W sumie to śmieszne. I wcale nie świadczy źle o zawodniczce...;) - napisała krótko na Twitterze Justyna Kowalczyk komentując to, co dzieje się po przegranym ćwierćfinale Wimbledonu przez Igę Świątek. 

Sonda
Czy Iga Świątek wciąż będzie dominowała w kobiecym tenisie?
Najnowsze

Materiał sponsorowany