Karolina Małysz

i

Autor: Instagram/Karolina Małysz Karolina Małysz

Odważna decyzja

Karolina Małysz poszła na całość. Niewielu zdecydowałoby się na ten krok, córka Adama postawiła na swoim

2022-08-09 13:19

Karolina Małysz w ostatnich miesiącach czerpie z życia pełnymi garściami. W zeszłym roku wzięła głośny ślub, a niedawno ukończyła studia prawnicze. Za sobą ma miodowy miesiąc i obronę pracy magisterskiej, więc można powiedzieć, że córka Adama jest już dojrzałą kobietą. Wielu fanom trudno w to uwierzyć, ale 24-latka ułożyła już sobie życie. Karolina potrafi postawić na swoim, a niedawno poszła na całość. Niewielu zdecydowałoby się na ten krok!

Wielu fanów skoków narciarskich wciąż pamięta Karolinę Małysz jako córeczkę Adama, odnoszącego ogromne sukcesy na światowych skoczniach. Najbliżsi zawsze stanowili dla "Orła z Wisły" największą wartość, a żona Izabela i córka były jego oczkiem w głowie. Nie zmieniło się to z biegiem lat, ale dziecko legendarnego skoczka w pełni dojrzało. We wrześniu zeszłego roku Karolina wzięła ślub z wieloletnim partnerem, a ceremonia ta odbiła się w kraju szerokim echem. Jej ukochany Kamil Czyż doskonale dogaduje się z rodzicami wybranki serca, co z pewnością ją cieszy. Co więcej, młode małżeństwo dzieli wspólną pasję do podróży. W mediach społecznościowych obojga z nich można znaleźć piękne zdjęcia z wielu wyjazdów, a zakochani postanowili nawet założyć specjalny profil dedykowany ich podróżom. Ma to związek m.in. ze sporą popularnością Małysz, której niedawna decyzja może zaskoczyć wielu internautów.

Polski skoczek wylał frustrację. Zmaga się z ogromnym problemem, opowiedział o wszystkim

Izabela Małysz przeszła ogromną metamorfozę!

Karolina Małysz poszła na całość. Niewielu zdecydowałoby się na ten krok

Córka Małysza znakomicie odnajduje się w roli influencerki i na Instagramie zgromadziła grubo ponad 20 tysięcy obserwujących. Fani chętnie śledzą jej poczynania i kolejne wyjazdy, ale jeszcze niedawno mogli ją odnaleźć pod nazwą "karolina_malysz". Tymczasem dumna pani magister prawa ewidentnie jest szczęśliwa w małżeństwie, gdyż postanowiła podkreślić ten fakt także w mediach społecznościowych i dodać do panieńskiego nazwiska nazwisko męża, czyli Czyż!

Kamil Stoch wyłożył kawę na ławę. To naprawdę myśli o Thurnbichlerze, nie gryzł się w język

Adam Małysz nowym prezesem PZN

Jej decyzja o zmianie nazwy na "malyszczyz" może zdziwić wielu internautów. Zbudowanie zasięgów na profilu społecznościowym nie jest łatwe, a taka zmiana jest w internecie naprawdę poważną decyzją. Wie coś o tym m.in. Elina Switolina, znakomita ukraińska tenisistka, która w zeszłym roku wyszła za francuskiego tenisistę, Gaela Monfilsa. Po wszystkim wybuchło zamieszanie, czy zmieni nazwisko, ale m.in. w social mediach postanowiła pozostać pod panieńskim nazwiskiem. Tymczasem córka Małysza zachowała się zupełnie inaczej i teraz można ją odnaleźć pod nowym nazwiskiem.

Sonda
Czy Karolina Małysz jest podobna do Adama Małysza?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze