OBRZYDLIWY atak NIEMCA na Piotra Żyłę. Nazwał go klaunem!

2021-03-02 13:21 bnm
Piotr Żyła
Autor: SE Piotr Żyła

Piotr Żyła w wielkim stylu sięgnął po złoto mistrzostw świata w Oberstdorfie na skoczni normalnej. Po zwycięstwie dał upust swoim emocjom - przed kamerami śpiewał i ciągle się śmiał. To zresztą w jego przypadku nic nowego. Nie spodobało się to jednak niemieckiemu dziennikarzowi.

Ostatnie dni były jednymi z najbardziej szalonych w życiu Żyły. Nikt nie dawał mu większych szans na medal na skoczni normalnej, tymczasem on nie dał rywalom szans i mógł cieszyć się ze złota.

Justyna Żyła przeprowadziła test na dziecku. Tajemnicza receptura i składniki gotujące się w kotle!

W Polsce jesteśmy przyzwyczajeni do radości, jaką Żyła okazuje po zawodach. W Niemczech jest inaczej. Dziennikarz Volker Kreisl z "Sueddeutsche Zeitung" poświęcił złotemu medaliście artykuł, który zatytułował - "Ahahahahaha!".

W środku możemy przeczytać, że Żyła tak samo reaguje na skoki dobre, jak i na te beznadziejne. Takie zachowanie, zdaniem dziennikarza, nie podobało się byłemu trenerowi reprezentacji Polski, Stefanowi Horngacherowi.

Gdy okazało się, co studiuje Karolina Małysz, uświadomiliśmy sobie jaką ma przyszłość. Córka Małysza nie pójdzie w ślady mamy!

Co więcej Kreisl nazywa Żyłę "klaunem" i "pajacem".

"W sobotę wieczorem w powietrze wzniósł się trudny do opisania krzyk, nieporównywalny z jakimkolwiek innym dźwiękiem. Coś w stylu: Jaa-jaa-hahaha-Jiuu-Aah!. Podobno skoczkowie, którzy przypominają klaunów, nie istnieją. Nic bardziej mylnego. Był jeden taki! To Polak, który musiał zostać sprowadzony na ziemię przez trenera, bo za bardzo pajacował przy dziennikarzach. To Piotr Żyła. Ten sam, który tak głośno się śmieje po każdym skoku" - czytamy na łamach artykułu.

Gwiazda TVP zaliczyła ogromną WTOPĘ podczas hymnu Niemiec. Rzucili się na niego i musiał przeprosić!

Artykul o Piotrze Żyle
Autor: fot. sueddeutsche.de Artykul o Piotrze Żyle
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze