Justyna Żyła przeprowadziła test na dziecku. Tajemnicza receptura i składniki gotujące się w kotle!

2021-03-02 11:37 jwa
Justyna Żyła z dziećmi
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła po raz kolejny pokazała na Instagramie swoje dziecko! Była żona Piotra Żyły tym razem opisała test, który został przeprowadzony przez jej córkę. 9-letnia Karolina spisała się doskonale i wyglądała tak, jakby gotowanie w kotle bardzo jej odpowiadało. Justyna Żyła po raz kolejny mogła być z siebie dumna. Znowu okazało się publicznie, że jest wspaniałą mamą, która dba o potrzeby dzieci i o to, żeby w domu nigdy nie było nudno!

Justyna Żyła i jej dzieci spędzają wspólnie bardzo dużo czasu. Po tym, jak Justyna Żyła postanowiła wraz z Piotrem Żyłą o rozwodzie, córka i syn byłego małżeństwa pozostali z mamą. Córka Justyny Żyły ma dzisiaj 9 lat i realizuje się w przeróżnych pasjach. Wszechstronnie uzdolniona Karolina Żyła próbowała już swoich sił w grze na ukulele czy sporcie. Teraz do pasji młodej córki Justyny Żyły doszło także gotowanie! Początki zawsze są trudne i Justyna Żyła postanowiła wprowadzić córkę w kulinarny świat dość zachowawczo. Zaczęło się od testowania. Dziecko Justyny Żyły i Piotra Żyły zostało swojego rodzaju testerem wyrobu mamy. Jak skończyła się ta nietypowa sytuacja, w której pierwszym degustatorem nowego przepisu jest małe dziecko? Szczegóły na ten temat znajdziecie w poniższej galerii zdjęć!

Sprawdź: Taka różnica wieku dzieli Kamila Stocha i jego żonę. Ewa Bilan-Stoch urodziła się w wyjątkowym dniu!

Justyna Żyła stara się jak może, by dzieciom niczego nie brakowało. Na nagraniach i zdjęciach na Instagramie widać, że mimo zawirowań w życiu rodziców syn Jakub i córka Karolina starają się zachowywać dobry humor i czują się świetnie w towarzystwie mamy. Sama Justyna Żyła podkreślała już kilka razy, że choć droga jej i Piotra Żyły już się rozeszły, to skoczek narciarski jest bardzo dobrym ojcem dla swoich pociech.

Zobacz: Gdy okazało się, co studiuje Karolina Małysz, uświadomiliśmy sobie jaką ma przyszłość. Córka Małysza nie pójdzie w ślady mamy!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze