Ojciec Dawida Kubackiego nie zamierzał trzymać tego w tajemnicy. Mówiło się o tym głośno, jest potwierdzenie

2021-07-22 11:38
Ojciec Dawida Kubackiego wyznał sekret skoczka
Autor: SE Ojciec Dawida Kubackiego wyznał sekret skoczka

Dawid Kubacki od dawna zalicza się do grona liderów reprezentacji Polski w skokach narciarskich, przez co może pochwalić się sporą popularnością oraz rzeszą oddanych fanów. Istnieją jednak fakty z życia skoczka, o których wielu z nich może nie wiedzieć. Jedną z takich informacji postanowił podzielić się ojciec Dawida Kubackiego, który opowiedział o pasji swojego syna.

Polscy skoczkowie od lat dostarczają kibicom wielu emocji i powodów do radości, przez co mogą pochwalić się nie tylko sporą popularnością, ale także sympatią ze strony fanów. Do grona liderów polskiej kadry i ulubieńców tłumu zalicza się również Dawid Kubacki, który stanął na najwyższym stopniu podium podczas Letniego Grand Prix w Wiśle. Nic więc dziwnego, że kibice skoczka z Nowego Targu interesują się tym, co dzieje się w domu oraz życiu prywatnym zawodnika. Wielu z nich mogło jednak nie widzieć, że Dawid Kubacki ma pewną pasję, której stara się poświęcać niemal każdą wolną chwilę. O tym, czym w wolnym czasie zajmuje się jeden z liderów reprezentacji Polski w skokach narciarskich opowiedział jego tata Edward. 

Ojciec Dawida Kubackiego wyznał prawdę

Okazuje się, że skoki narciarskie to nie jedyne zajęcie, któremu oddaje się Dawid Kubacki. - Z jednej swojej pasji tylko nie zrezygnował na rzecz skoków. Gdy ma tyko chwilkę czasu, znika w swojej pracowni, gdzie składa modele latające - wyznał w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Edward Kubacki, tata skoczka. Teraz jednak reprezentant Polski ma z pewnością o wiele mniej czasu na swoje hobby, w wolnym czasie zajmując się swoją córką Zuzanną, która przyszła na świat pod koniec ubiegłego roku. 

Nie przegap: Fani złapali się za głowy, gdy zobaczyli to zdjęcie Adama Małysza z żoną. Doszli do zatrważających wniosków

Marta Kubacka opowiedziała o swojej przeszłości! Poznajcie wyznanie żony Kubackiego w naszej galerii poniżej! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE