Stefan Horngacher

i

Autor: East News Stefan Horngacher

Stefan Horngacher wściekły po konkursie miksta. Uderzył w pracę Polki, padły ostre słowa

2022-02-07 16:54

Stefan Horngacher nie krył oburzenia po konkursie miksta na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Niemiec nie mógł uwierzyć w dyskwalifikację swojej zawodniczki, o czym powiedział dosadnie w niemieckich mediach. Padły mocne słowa pod kątem komisji sprawdzającej kostiumy kobiet, której przewodziła Agnieszka Baczkowska. Co dokładnie powiedział Stefan Horngacher?

Stefan Horngacher nie ukrywał wielkiego wzburzenia po zakończonym konkursie miksta na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Trener reprezentacji Niemiec skomentował w dosadnych słowach pracę komisji sprawdzającej kostiumy skoczków, której członkinią była koordynatorka FIS, Agnieszka Baczkowska.

Skandaliczne zachowanie organizatorów IO Pekin 2022 względem Natalii Maliszewskiej. Kiedy zobaczycie jej zdjęcia z izolacji, wpadniecie w furię

Stefan Horgacher wzburzony po konkursie miksta. Atak na sędziów

Horngacher, tuż po zakończonych zawodach powiedział w mediach, że jest bardzo zły na to, co wydarzyło się w trakcie konkursu i ocenia pracę komisji sprawdzającej kostiumy niezwykle negatywnie. Jak sam stwierdził, nie wie, czy chce brać udział w tego typu widowiskach. - To, co się wydarzyło, ma bardzo gorzki smak. Podczas igrzysk zaczęto mierzyć wszystko inaczej i z większą częstotliwością. Dla mnie to teatr kukiełkowy, to nie jest w interesie sportu - mówił trener Niemców w ZDF

Nie jestem pewien, czy w przyszłym sezonie będę chciał nadal uczestniczyć w tym teatrze. Jestem bardzo rozczarowany - mówił z kolei w trakcie rozmowy z Eurosportem.

Rodzina Lewandowskich się powiększy. Anna przekazała radosną wiadomość, to już tylko kwestia czasu

Aby zobaczyć zdjęcia Stefana Horngachera, przejdź do galerii poniżej.

Niemcy gorzko o konkursie. Byli faworytami do medalu

Swoje zdanie na temat pracy przedstawicieli FIS wyraził także Horst Huettel z Niemieckiego Związku Narciarskiego. - To skandaliczne. FIS mierzy kombinezony inaczej w zawodach zespołowych niż indywidualnych. Wszystkie zdyskwalifikowane dziewczyny miały te same kombinezony, w których startowały w sobotnim konkursie. W ten sposób niszczy się sport. Katharina mówi, że miała wrażenie, iż kontrola będzie trwała tak długo, aż uda się w końcu znaleźć coś nieprzepisowego - podsumował Huettel.

Sonda
Czy Stefan Horngacher był dobrym trenerem reprezentacji Polski?
Tak zachował się Horngacher, gdy Polacy potrzebowali pomocy. Nie do wiary!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze