Polacy rzucili się oglądać sukces Stocha! Kurski przedstawił dane, PĘKAŁ Z DUMY

2021-01-06 19:22 mso
Kamil Stoch
Autor: East News Kamil Stoch

Deklasacja, dominacja, zmiażdżenie rywali - określeń na zwycięstwo Kamila Stocha w Turnieju Czterech Skoczni nie brakuje. Polacy emocjonowali się przed telewizorami niezwykle ważnymi skokami Biało-czerwonych w Bischofshofen. Tradycyjnie w Święto Trzech Króli rozegrano ostatnie zmagania w prestiżowym cyklu. Szef TVP, Jacek Kurski po sukcesie Kamila Stocha miał prawo pękać z dumy. Nie tylko z powodu jego triumfu, ale także wyników Telewizji Polskiej.

Kamil Stoch miał ogromny powód do dumy. Po raz trzeci w karierze sięgnął po triumf w Turnieju Czterech Skoczni. - Mnóstwo emocji, myśli. Wszystko, to się kotłowało. Jest trochę ulga, wielka radość i ekscytacja. Naprawdę dzisiaj te skoki były niesamowite, każdy sprawiał mi mnóstwo radości. Celebrowałem każdą sekundę w powietrzu - mówił zadowolony z siebie Stoch na antenie Eurosportu. 

Michal Doleżal zdradził wielką TAJEMNICĘ Piotra Żyły. Aż ciężko w to uwierzyć, niezwykła zdolność

Świeżo upieczony zwycięzca TCS ma dziś ogromne powody do zadowolenia. Gratulacje płyną ze wszystkich stron. Na Twitterze miłe słowa pod adresem naszego mistrza napisał także Jacek Kurski, szef Telewizji Polskiej. Ten pochwalił się także niesamowitymi wynikami oglądalności decydującego konkursu Turnieju Czterech Skoczni!

- 10 155 000 widzów oglądało finałowy skok Kamila Stocha dający mu trzecie zwycięstwo w TCS! Dziękujemy Widzom i gratulujemy naszym skoczkom. 2 Polaków na podium turnieju, 4 w pierwszej szóstce. Brawo biało-czerwoni! - napisał na Twitterze Jacek Kurski. Ten wynik naprawdę imponuje! Niewiele wydarzeń sportowych w historii miało lepszy wynik!

Najwięcej widzów przed telewizorami zgromadził ćwierćfinał mistrzostw Europy 2016 Polska - Portugalia. Na trzech antenach TVP 1, Polsacie i Polsacie Sport oglądało je łącznie niemal 16 milionów kibiców.

Najnowsze