Tomasz Pilch

i

Autor: Cyfra Sport Tomasz Pilch

Potworny cios dla polskiego skoczka. To koniec marzeń. Mistrz nie obroni tytułu

2021-12-23 13:48

Polscy kibice skoków narciarskich nie mają łatwego życia w obecnym sezonie. Nasi reprezentanci zawodzą w Pucharze Świata, a kiepskie informacje płyną także z mistrzostw krajowych. W Zakopanem nie będzie mógł wystąpić ubiegłoroczny triumfator, Tomasz Pilch, który zmaga się z chorobą.

Choć od kilku tygodni skoki narciarskie ponownie królują wśród wszystkich kibiców, to jednak póki co polscy fani nie mają zbyt wielkich powodów do radości. Nasi reprezentanci bowiem zawodzą - ich postawa w Pucharze Świata pozostawia wiele do życzenia. Przez zbliżającym się Turniejem Czterech Skoczni oraz igrzyskami olimpijskimi próżno szukać racjonalnych argumentów za tym, że "Biało-czerwoni" zaatakują najwyższe lokaty.

ZOBACZ TEŻ: Polscy skoczkowie są gnębieni?! Adam Małysz przypuścił ostry atak. Jest zdecydowana odpowiedź!

Tymczasem tuż przed świętami rozgrywane są także mistrzostwa Polski w Zakopanem. Również stamtąd płynie kiepska informacja. Ubiegłoroczny triumfator, Tomasz Pilch, w zeszłym roku zgarnął tytuł mistrza kraju, w tym natomiast nie będzie mu dane obronić tego miana. Ze startu w zawodach wykluczyła go bowiem choroba.

Impreza w Zakopanem rozpocznie się w czwartek, 23 grudnia o godzinie 17:00. Równocześnie o tytuł będą walczyli kobiety i mężczyźni. Wśród kobiet w ubiegłym roku najlepsza była Kamila Karpiel.

Restauracja Roberta Lewandowskiego będzie sprzedawać Misie Rysie, żeby powstał "Ryśkowy szpital"
Najnowsze