PŚ Rasnov O KTÓREJ GODZINIE skoki w piątek 21.02 GODZINA KIEDY skoki narciarskie w piątek PŚ Rumunia KIEDY i O KTÓREJ konkurs

2020-02-21 4:22 MD
Dawid Kubacki
Autor: EastNews Dawid Kubacki

O KTÓREJ GODZINIE są skoki piątek 21.02 PŚ Rasnov GODZINA KIEDY i O KTÓREJ skoki narciarskie w niedzielę PŚ Rumunia KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE skoki dzisiaj. Puchar Świata w skokach narciarskich zawitał do Rumunii po raz pierwszy w historii. W czwartkowych kwalifikacjach najlepiej z Polaków wypadł Dawid Kubacki. Jak będzie w trakcie piątkowych zawodów? O KTÓREJ GODZINIE skoki w piątek 21 lutego Skoki narciarskie dzisiaj GODZINA.

PŚ Rasnov O KTÓREJ GODZINIE skoki w piątek 21.02

O której godzinie są dzisiaj skoki? Zawody w Rumunii stanowią dla kibiców skoków narciarskich wielką nowinę. Nigdy wcześniej bowiem skoczkowie nie gościli w tym kraju. Wielu najlepszych zawodników zrezygnowało ze startu w Rasnov, ale nie brakuje tam znanych nazwisk. Do tego grona zaliczają się Polacy - w imprezie biorą udział m.in. Dawid Kubacki, Kamil Stoch i Piotr Żyła. Ten pierwszy w czasie czwartkowych kwalifikacji był najlepszych z kadrowiczów Biało-czerwonych, zajmując szóstą pozycję. O jedną lokatę niżej uplasował się Stoch i to pomimo tego, że podparł skok na 99 metrów. Najlepszy spośród wszystkich okazał się natomiast Marius Lindvik. 

Wyniki kwalifikacji PŚ Rasnov:
1. Marius Lindvik
2. Stefan Kraft
3. Markus Eisenbichler
6. Dawid Kubacki
7. Kamil Stoch
11. Piotr Żyła
22. Jakub Wolny
30. Klemens Murańka
38. Aleksander Zniszczoł
51. Paweł Wąsek

A jak będzie w piątek podczas inauguracyjnego konkursu? Z pewnością warto się temu przyjrzeć, gdyż nigdy wcześniej fani nie mieli jeszcze okazji śledzić zmagań w Rumunii!

O KTÓREJ GODZINIE skoki narciarskie w piątek

Pierwszy konkurs w ramach Pucharu Świata w rumuńskim Rasnov odbędzie się niestandardowo, bo już w piątek - 21 lutego. Początek serii próbnej o godzinie 13:00, natomiast o godzinie 14:00 wystartują zawody właściwe. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z konkursu w Rumunii.