Takich zdjęć Izabela Małysz nie pokazuje często. Wraz z Adamem nie szczędzili sobie miłych dotyków podczas spaceru

2022-05-03 11:25
Iza Małysz i Adam Małysz
Autor: Instagram/ izamalysz

Adam Małysz i Izabela Małysz dopiero teraz mają więcej czasu na prywatne życie. Przez lata kariery "Orła z Wisły" o wspólnych wyjazdach mogli co najwyżej pomarzyć. Teraz jednak legenda skoków narciarskich coraz częściej zabiera wybrankę serca na romantyczne wypady. Przełom kwietnia i maja para spędziła we Włoszech. Wszystko co dobre szybko się kończy i już trzeba wracać do rzeczywistości. Zanim jednak to nastąpi, na Facebooku pojawiło się zdjęcie, na którym Izabela Małysz trzyma rękę bardzo nisko na ciele męża.

Chyba wszyscy kibice w Polsce wiedzą, że Adam Małysz po zakończeniu kariery sportowej wcale nie odszedł na dobre od skoków narciarskich. Od dłuższego czasu "Orzeł z Wisły" pełni rolę dyrektora naszej kadry. Biało-czerwoni mogą liczyć na niego we wszelkich sprawach organizacyjnych. Małysz odpowiada również za kontakty z mediami. Być może z tego powodu jego profile w mediach społecznościowych od jakiegoś czasu są pełne codziennych materiałów. Po trudach i stresach związanych z minionym sezonem Małysz postanowił odpocząć w towarzystwie ukochanej żony. Izabela Małysz i jej wybranek serca wybrali się do Włoch, skąd w ostatnich dniach wrzucali do sieci mnóstwo fotek. Wszystko co dobre szybko się kończy i nadszedł czas powrotu do szarej rzeczywistości. Zanim jednak zakochana od lat para wróciła do ojczyzny, w sieci pojawiły się kolejne zdjęcia, a uwagę przykuwa szczególnie jedno z nich, na którym żona Adama Małysza w zmysłowy sposób objęła legendę rodzimego sportu.

Zrobili sobie z Piotra Żyły wielką atrakcję. Gdy skoczek to zobaczył, musiał zabrać głos

Adam Małysz z żoną we Włoszech. Zdjęcie pobudziło zmysły

Choć Adam Małysz i Izabela Małysz od wielu, wielu lat pozostają w związku małżeńskim, to ich uczucie nawet minimalnie nie przygasło. Wciąż są w siebie wpatrzeni jak pierwszego dnia i widok tej pary z pewnością przywraca wiarę w czyste uczucie między dwojgiem ludzi. Na jednym z ostatnich zdjęć z Włoch Izabela Małysz postanowiła dać wyraz swojej miłości, obejmując zmysłowo wieloletniego partnera.

Na fotce widać jak szczęśliwe było małżeństwo Małyszów na wakacjach. Fani szybko zwrócili uwagę na rękę pani Małysz. Żona sportowego asa objęła go poniżej pasa i to stało się powodem dla kilku osób do skomentowania fotki. W zasadzie wszystkie z komentarzy były bardzo pozytywne i życzyły parze udanych dni w pełnym słońcu. Do wypoczynku odniósł się również sam zainteresowany.

Thurnbichler nie zwlekał nawet chwili. Tą decyzją uderzył w Doleżala? Wymowny ruch Austriaka

Małysz na wakacjach. Straszne zmęczenie

Jak na sportowca z krwi i kości przystało Adam Małysz na wakacjach nie próżnował. Wraz z żoną wybrali zdrowy sposób spędzania wolnego czasu i spędzili urlop na pieszych wędrówkach. Te dały się im mocno we znaki, co pod koniec pobytu na Półwyspie Apenińskim było już bardzo odczuwalne. "Ostatnie chwile we Włoszech. Było przepiękne, choć już czujemy trudy zwiedzania" - napisał na Facebooku Małysz podsumowując romantyczny wypad z wybranką serca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze