Piotr Żyła

i

Autor: Instagram/piotr_zyla_official Piotr Żyła

Żyła zaskoczył

Takiego nagrania z Piotrem Żyłą się nie spodziewaliście. Wszystko się wydało, wideo pojawiło się w sieci

2022-08-11 16:30

Przygotowania do kolejnego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich trwają pełną parą. Niedawno Polacy rywalizowali podczas Letniego Grand Prix w Wiśle i pokazali się z bardzo dobrej strony. Nie brakuje jednak również momentów, w których sztab szkoleniowy daje chwile wolnego zawodnikom. Skorzystał z tego Piotr Żyła, który popisał się zaskakującymi umiejętnościami.

Dla polskich skoków narciarskich kilka miesięcy temu otworzył się nowy rozdział w historii. Stało się to za sprawą zatrudnienia nowego szkoleniowca. Biało-czerwoną kadrę prowadzi obecnie Thomas Thurnbichler i jego pierwszym zadaniem jest przywrócenie formy czołowych zawodników. Austriak od razu zaczął wprowadzać swoje zasady i metody treningowe.

Syn Piotra Żyły poszedł w ślady matki. Justyna Żyła nie kryła radości, powiedziała, że jej dogodził

Niespodziewane nagranie z Piotrem Żyłą. Wszystko widać

Po pierwszym sprawdzianie, jakim były zawody w Wiśle w ramach Letniego Grand Prix, można być optymistą, co do dyspozycji reprezentantów Polski. Ci zdominowali rywalizację i nie dali zawodnikom z innych krajów przebić się do czołówki. Teraz skoczkowie mieli nieco więcej wolnego, bo najważniejsza nazwiska nie pojechały do Courchevel.

Polski skoczek wylał frustrację. Zmaga się z ogromnym problemem, opowiedział o wszystkim

Nie oznacza to jednak, że Kamil Stoch, Dawid Kubacki, czy Piotr Żyła nie pracują w pocie czoła przed zbliżającym się sezonem. Ale odpoczynek w trudnych treningach jest również ważnych. Piotr Żyła postanowił zaskoczyć kibiców i swoich sił spróbował w innej dyscyplinie sportu. W sieci pojawiło się nagranie z kortu tenisowego ze skoczkiem w roli głównej.

Na wideo widać próbkę serwisu zawodnika. - Piotr Żyła w drodze po pierwszy tytuł wielkoszlemowy - napisano na Twitterze Eurosportu. Wpis stacji spotkał się ze sporym odzewem i został polubiony przez wielu internautów. To nie pierwszy raz, gdy Żyła pokazuje, że tenis całkiem przypadł mu do gustu i chętnie chwyta za rakietę.

Adam Małysz nowym prezesem PZN
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze