Piotr Żyła

i

Autor: Instagram/piotr_zyla_official Piotr Żyła

Żyła zaskoczył

Takiego nagrania z Piotrem Żyłą się nie spodziewaliście. Wszystko się wydało, wideo pojawiło się w sieci

2022-08-11 16:30

Przygotowania do kolejnego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich trwają pełną parą. Niedawno Polacy rywalizowali podczas Letniego Grand Prix w Wiśle i pokazali się z bardzo dobrej strony. Nie brakuje jednak również momentów, w których sztab szkoleniowy daje chwile wolnego zawodnikom. Skorzystał z tego Piotr Żyła, który popisał się zaskakującymi umiejętnościami.

Dla polskich skoków narciarskich kilka miesięcy temu otworzył się nowy rozdział w historii. Stało się to za sprawą zatrudnienia nowego szkoleniowca. Biało-czerwoną kadrę prowadzi obecnie Thomas Thurnbichler i jego pierwszym zadaniem jest przywrócenie formy czołowych zawodników. Austriak od razu zaczął wprowadzać swoje zasady i metody treningowe.

Syn Piotra Żyły poszedł w ślady matki. Justyna Żyła nie kryła radości, powiedziała, że jej dogodził

Niespodziewane nagranie z Piotrem Żyłą. Wszystko widać

Po pierwszym sprawdzianie, jakim były zawody w Wiśle w ramach Letniego Grand Prix, można być optymistą, co do dyspozycji reprezentantów Polski. Ci zdominowali rywalizację i nie dali zawodnikom z innych krajów przebić się do czołówki. Teraz skoczkowie mieli nieco więcej wolnego, bo najważniejsza nazwiska nie pojechały do Courchevel.

Polski skoczek wylał frustrację. Zmaga się z ogromnym problemem, opowiedział o wszystkim

Nie oznacza to jednak, że Kamil Stoch, Dawid Kubacki, czy Piotr Żyła nie pracują w pocie czoła przed zbliżającym się sezonem. Ale odpoczynek w trudnych treningach jest również ważnych. Piotr Żyła postanowił zaskoczyć kibiców i swoich sił spróbował w innej dyscyplinie sportu. W sieci pojawiło się nagranie z kortu tenisowego ze skoczkiem w roli głównej.

Na wideo widać próbkę serwisu zawodnika. - Piotr Żyła w drodze po pierwszy tytuł wielkoszlemowy - napisano na Twitterze Eurosportu. Wpis stacji spotkał się ze sporym odzewem i został polubiony przez wielu internautów. To nie pierwszy raz, gdy Żyła pokazuje, że tenis całkiem przypadł mu do gustu i chętnie chwyta za rakietę.

Adam Małysz nowym prezesem PZN
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze