Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Takiej słodyczy na zdjęciu Justyny Żyły trudno się było spodziewać. Ale kolorowo!

2021-10-11 7:41

Justyna Żyła w dalszym ciągu może polegać na liczne grono sympatyków, którzy regularnie śledzą jej poczynania. Kobieta stara się dbać o to, aby wszyscy zaglądający na jej profile w mediach społecznościowych otrzymali ciekawe treści. Tym razem postawiła na zaprezentowanie słodyczy, która wręcz wylewa się przez ekran!

Rozstanie Justyny Żyły z jej byłym już mężem, Piotrem, odbiło się ogromnym echem. Kobieta zarzucała reprezentantowi Polski w skokach narciarskich liczne zdrady i brak przykładania należytej uwagi do wychowania dzieci. W przestrzeni medialnej byli już małżonkowie przerzucali się przeróżnymi oskarżeniami. Obecnie jednak w tej kwestii wszystko wygląda już dużo spokojniej. Każde z nich podążyło w swoim kierunku i stara się ułożyć życie na nowo.

Justyna Żyła w dalszym ciągu stara się korzystać z popularności, której przysporzyły jej ostatnia lata. Nie ukrywa, że jej wielką pasję stanowią kulinaria. I regularnie stara się pokazywać swoim fanom kolejne potrawy, które przyrządza w wymyślny sposób. Tym razem zaprezentowała deser i od samego patrzenia na niego może się zrobić po prostu bardzo słodko! Kolejna wymyślna propozycja od byłej ukochanej reprezentanta Polski, z pewnością warta rozważenia w kwestii przygotowania samemu.

Zobacz też: Podwójne dno w zachowaniu Anny Lewandowskiej? Wprawni kibice mogą się zorientować

"Jakie to wszystko jest piękne" - to tylko jeden z wielu bardzo pochlebnych komentarzy, które może pod swoim adresem przeczytać Justyna Żyła. Kobieta kolejny raz zaprezentowała absolutnie wyjątkowe dania, które podbiło serca jej fanów!

Andrzej Niedzielan po meczu Polska - San Marino
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze