Marcelina Ziętek, Piotr Żyła

i

Autor: Instagram/ piotr_zyla_official Marcelina Ziętek, Piotr Żyła

Wszystkim się pochwaliła!

To robi Marcelina Ziętek pod nieobecność Piotra Żyły. Ręce jej nie odpoczywały, wielu by się poddało. mamy zdjęcie!

2024-02-12 10:40

Marcelina Ziętek zwierzyła się z tego, co robi pod nieobecność swojego ukochanego - Piotra Żyły! Okazuje się, że aktorka i modelka znalazła sobie bardzo ciekawe hobby, które wymaga wielkiej cierpliwości i hartu ducha. Wielu by się poddało, jednak ona dała radę! Mamy zdjęcie!

Marcelina Ziętek robi to pod nieobecność Piotra Żyły. Znalazła sobie wymagające hobby!

Nie da się ukryć, że Ziętek od dawna wzbudza wielkie zainteresowanie mediów. Z jednej strony fani żyją kulisami jej życia prywatnego i związkiem z Piotrem Żyłą, a z drugiej, to sama artystka uwielbia wzbudzać kontrowersje i robi to za pomocą wyjątkowo mocnych publikacji na swoich mediach społecznościowych, które wzbudzają niemałe emocje i prezentują ją chociażby w kusych strojach kąpielowych i odważnych pozach. Czasami gwiazda pokazuje także inne szczegóły ze swojego życia i tym razem pokazała, co robi, kiedy skoczek przebywa na zawodach Pucharu Świata. 

QUIZ. Lubisz skoki narciarskie, znasz gwiazdy tego sportu? Sprawdź swoją wiedzę

Pytanie 1 z 10
W którym roku Adam Małysz wygrał swój pierwszy w karierze konkurs Pucharu Świata?

Marcelina Ziętek ma wymagające hobby! Niejeden by się poddał!

Okazuje sie, że wielką pasją Ziętek stały się puzzle i to właśnie układaniem zjawiskowych obrazów gwiazda zajmuje się, kiedy jej ukochany przebywa na zawodach w skoki narciarskie. Na najnowszej publikacji na Instagramie gwiazda pokazała, jak układa "Pocałunek" Gustava Klimta i jak sama przyznała, nie było to wcale łatwe! Podejrzewała ona bowiem, że brakowało jej elementów, na całe szczęście, było to tylko złudzenie.

- Jednak nie brakowało. A wątpiłam z 4 razy, czy są wszystkie - napisała Marcelina Ziętek.

Marcelina Ziętek

i

Autor: instagram.com/marceepan
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze