Andreas Wellinger

i

Autor: Cyfra Sport Andreas Wellinger

Niepokojące doniesienia

Upadek skoczka w Titisee-Neustadt! Andreas Wellinger przyprawił wszystkich o ciarki. Ważne wieści

2022-12-08 19:17

Puchar Świata w skokach narciarskich przenosi się do Titisee-Neustadt. Andreas Wellinger przyprawił obserwujących zmagania ludzi o ciarki. Wszystko po upadku, do którego doszło podczas jednego z treningów. Na całe szczęście wszystko wskazuje na to, że zawodnikowi nic się nie stało. Opuścił zeskok o własnych siłach.

Niepokojące wieści pojawiły się z Titisee-Neustadt, gdzie odbędzie się kolejny weekend ze skokami narciarskimi. Puchar Świata przenosi się do Niemiec, gdzie rozegrane zostaną trzy konkursy – dwa indywidualne i jeden mieszany. Wśród faworytów do zajmowania czołowych lokat będą z pewnością Polacy. Dawid Kubacki szalał podczas czwartkowych treningów i może zwiększyć przewagę nad rywalami w klasyfikacji generalnej.

Ważna prognoza eksperta dotycząca Kamila Stocha i Dawida Kubackiego. Jakub Kot nie pozostawia złudzeń

PŚ Titisee-Neustadt: Upadek Andreasas Wellingera

Andreas Wellinger zaliczył bolesny upadek podczas trzeciego treningu w Titisee-Neustadt. Na szczęście kibice nie muszą się martwić o jego zdrowie. Wiele wskazuje na to, że nic poważnego mu się nie stało!

- Upadek Andreasa Wellingera w trzeciej serii treningowej. Opuszcza obiekt o własnych siłach w asyście medyków – napisał na Twitterze dziennikarz SkiJumping.pl Dominik Formela. - Andreas Wellinger lekko poobijany wraca do szatni po upadku podczas treningu – dodał chwilę później.

Stefan Horngacher nie mógł już dłużej tego ukrywać. Jego tajny plan wyszedł na jaw, tak chce zagrać na nosie Polsce

To dobre wieści dla fanów skoczka, który na razie nie błyszczał formą. Najlepsze miejsce zajął w ostatnim konkursie – był siódmy. Wcześniej zmagania kończył w drugiej lub trzeciej dziesiątce.

PŚ Titisee-Neustadt: Program konkursów

Piątek, 9 grudnia:

  • 9:30 – kwalifikacje (Eurosport 1)
  • 11:25 – konkurs (TVN, Eurosport 1)

Sobota, 10 grudnia:

  • 11:10 – konkurs drużyn mieszanych (Metro, Eurosport 1)

Niedziela, 11 grudnia:

  • 14:20 – kwalifikacje (Player)
  • 15:15 – konkurs (TVN, Eurosport 1)
Sonda
Czy Dawid Kubacki jest w stanie sięgnąć po Kryształową Kulę w sezonie 2022/23?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze