Halvor Egner Granerud

i

Autor: Cyfra Sport Halvor Egner Granerud

nie mógł się powstrzymać

Wielki rywal Kamila Stocha nie wytrzymał! Prześmiewczy wpis po blamażu Niemców na mundialu, nie mógł się powstrzymać

2022-12-02 10:57

Sensacyjne odpadnięcie reprezentacji Niemiec z mistrzostw świata w Katarze już po fazie grupowej odbiło się szerokim echem nie tylko w świecie piłki nożnej. Po tym, jak nasi zachodni sąsiedzi pożegnali się z turniejem, na prześmiewczy komentarz zdecydował się Halvor Egner Granerud, który nie mógł się powstrzymać i wykorzystał okazję, żeby sobie zażartować.

Podczas niemalże każdej wielkiej imprezy piłkarskiej, reprezentacja Niemiec jest w gronie faworytów do wygrania całego turnieju i każdy jej potknięcie jest traktowane jako sensacja. Nie inaczej jest podczas mistrzostw świata w Katarze, gdzie "Die Mannchaft" pożegnali się z mundialem już po fazie grupowej - co wzbudziło ogromną rozpacz. Pomimo wygrania 4:2 z Kostaryką, Niemcy zajęli trzecie miejsce w grupie - wszystko przez wygraną Japonii nad Hiszpanią 2:1. "Samurajowie" dość mocno przyczynili się do blamażu Niemców, najpierw pokonując ich w bezpośrednim starciu, a później ogrywając Hiszpanię. 

Blamaż Niemców na mistrzostwach świata! Granerud nie się powstrzymać, musiał zażartować

Taki scenariusz sprawił, że na prześmiewczy wpis na Twitterze zdecydował się Halvor Egner Granerud. Norweski skoczek narciarski zalicza się do gron sportowców, którzy są niezwykle aktywni w sieci i lubią sobie pożartować na niemalże każdy temat. Tym razem Granerud również postanowił popisać się swoim dowcipem, w który wciągnął przy okazji japońskiego skoczka. 

Wielki rywal Kamila Stocha nie wytrzymał! Prześmiewczy wpis po blamażu Niemców na mundialu, nie mógł się powstrzymać

Norweg postanowił skupić się nie tylko na tym, że Niemcy odpadli z mistrzostw świata w Katarze, ale również na fakcie, że "zawdzięczają" to przede wszystkim Japończykom. W tym wypadku postanowił zaczepić więc na Twitterze innego skoczka, Naokiego Nakamurę, który dużo czasu spędza w Niemczech. - @naoking_flylabo idący jutro do sklepu w Niemczech ? - zażartował Granerud. O odpowiedzi Japończyk wrzucił swojego zdjęcie, jak kupuje kilka skrzynek piwa w niemieckim markecie. 

Sonda
Czy Kamil Stoch wygra Puchar Świata w sezonie 2022/23?
Wojciech Szczęsny nie wytrzymał po awansie! Polały się łzy
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze