WOOOW! Kamil Stoch odpalił PETARDĘ po powrocie na skocznię! Co za MOC [WIDEO]

2021-06-24 18:32
Kamil Stoch odpalił petardę
Autor: Instagram / Kamil Stoch Kamil Stoch odpalił petardę

Kamil Stoch rozpoczął przygotowania do nowego sezonu skoków narciarskich nieco później niż jego reprezentacyjni koledzy. Gdy już jednak to uczynił, zrobił to w wielkim stylu. Polski skoczek oddał fenomealny skok w Austrii już przy pierwszej próbie, przeskakując obiekt w Ramsau. Polscy fani skoków narciarskich naprawdę mogą sobie ostrzyć zęby na nadchodzące zmagania!

Aktualnie zdecydowana większość fanów polskiego sportu skupiła się na poczynaniach piłkarzy w mistrzostwach Europy. A przecież już lada chwila odbędą się także igrzyska olimpijskie, a więc emocji zdecydowanie nie będzie brakowało. Obecnie może pozostawać jeszcze nieco goryczy, jako że podopieczni selekcjonera Paulo Sousy zdecydowanie zawiedli w ramach Euro 2020. Ten turniej miał się zakończyć zdecydowanie inaczej, ale i ogółem w całym polskim sporcie musimy patrzeć zdecydowanie do przodu.

Agata Bachanek - piękna dziennikarka TVP pracuje przy Euro 2020

A przyszłość - oprócz wspomnianych igrzysk olimpijskich - stanowi także rozpoczynający się późną jesienią nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Póki co skoczkom pozostaje praca nad formą w spokoju, by być w jak najwyższej gotowości, gdy zajdzie taka potrzeba. Kamil Stoch rozpoczął treningi nieco później niż jego koledzy, jako że potrzebował dłuższej chwili po przejściu zabiegu medycznego. Gdy już jednak ponownie pojawił się na skoczni, uczynił to we wspaniałym stylu!

Jak widać, austriackie powietrze zdecydowanie służy polskiemu mistrzowi! Pozostaje teraz wyłącznie wyczekiwać kolejnych meldunków z treningów oraz wierzyć, że to, co najlepsze, złoty medalista olimpijski zaprezentuje gdy gra będzie toczyła się o wysoką stawkę. W Kamilu Stochu z pewnością pozostały gigantyczne pokłady ambicji po tym, jak w ubiegłym sezonie długimi fragmentami nie wszystko szło tak, jakby sobie tego wyobrażał.

Zobacz też: Justyna Żyła znów zaczepiła Piotra. Przy okazji GROMY spadły na Marcelinę Ziętek. Ostro się jej oberwało

Michał Listkiewicz: Odpadliśmy w złym stylu. Sousa przyszedł za późno [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE