Polscy skoczkowie Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła

i

Autor: Cyfra Sport Polscy skoczkowie Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła

ta reakcja wszystko ujawnia

Wymowny wpis Kamila Stocha po deklasacji w wykonaniu Kubackiego! Reakcja lidera reprezentacji Polski mówi wszystko

2022-12-12 16:30

Podczas niedzielnego konkursu Pucharu Świata na niemieckiej skoczni w Titisee-Neustadt, Dawid Kubacki nie dał jakichkolwiek szans konkurencji i po dwóch rewelacyjnych skokach stanął na najwyższym stopniu podium. Ze zwycięstwa skoczka reprezentacji Polski cieszyli się również jego koledzy z kadry, a po konkursie Kamil Stoch zdecydował się na pewnie wpis, który wyraża więcej, niż wiele słów.

Powiedzieć, że Dawid Kubacki zdemolował swoich rywali podczas ostatnich zawodów w Titisee-Neustadt, to jakby nie powiedzieć niczego. Polski skoczek prowadził po pierwszej serii i skoku na odległość 139,5 metra, a w serii finałowej dopełnił dzieła zniszczenia i wylądował dopiero na 143. metrze. Dzięki temu Dawid Kubacki wygrał już trzeci konkurs w tym sezonie Pucharu Świata. Jeden z liderów reprezentacji Polski w skokach narciarskich nie krył swojego zadowolenia po udanym skoku, podobnie jak jego koledzy z reprezentacji, czyli m.in. Piotr Żyła i Kamil Stoch.

Reakcja Kamila Stocha po wygranej Dawida Kubackiego mówi wszystko! Lider reprezentacji Polski w skokach zdecydował się na szczery wpis

Kiedy tylko Dawid Kubacki wylądował, pozostali skoczkowie reprezentacji Polski błyskawicznie znaleźli się obok niego, aby razem ze swoim kolegom uczcić to fenomenalne zwycięstwo. Początkowo Dawid Kubacki został podniesiony przez Biało-czerwonych w geście zwycięstwa, a chwilę później Piotr Żyła miał okazję powiedzieć kilka słów o wygranej Kubackiego w Titisee-Neustadt. Nie zabrakło również wpisu Kamila Stocha w mediach społecznościowych. 

Wymowny wpis Kamila Stocha po deklasacji w wykonaniu Kubackiego! Reakcja lidera reprezentacji Polski mówi wszystko

Lider polskich skoczków zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym wraz z Piotrem Żyłą unosi Dawida Kubackiego oraz dołączył krótki wpis. - What a win!!!!!!!! - napisał w mediach społecznościowych Stoch, dodając całą masę klaszczących dłoni, okazując w ten sposób szacunek swojemu koledze w kadrze. Takie obrazki potwierdzają, że w reprezentacji Polski panuje bardzo dobra atmosfera i wszyscy zawodnicy cieszą się nawzajem swoimi sukcesami. 

Sonda
Czy Dawid Kubacki jest w stanie sięgnąć po Kryształową Kulę w sezonie 2022/23?
Kamil Stoch po zwycięstwie Dawida Kubackiego w Titisee-Neustadt

i

Autor: Instagram/ kamilstochofficial screen Kamil Stoch po zwycięstwie Dawida Kubackiego w Titisee-Neustadt
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze