Izabela Małysz, Adam Małysz

i

Autor: SE Izabela Małysz, Adam Małysz

Żona Małysza opisała piekło w domu. Wpadli z mężem w ogromne problemy, to straszne!

2021-06-17 9:39

Żona Adama Małysza wyjawiła prawdę na temat swojego małżeństwa. Ukochana legendy polskich skoków ma wielkie problemy, które towarzyszą jej od lat. Wszystko przez fanów skoczka narciarskiego, którzy snuli przerażające opowieści o tym, co dzieje się w ich związku. Szczegóły, o których opowiedziała Izabela Małysz są zatrważające. Mało kto byłby w stanie wytrzymać tyle lat szykanowania i szkalowania. Nie da się ukryć, że na wszystkim ucierpiała także ich córka - Karolina.

Adam Małysz to niekwestionowana legenda polskiego sportu, która od ponad dwudziestu lat cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony fanów. Mimo powszechnego uwielbienia sława i popularność przysporzyły skoczkowi i jego rodzinie wielkich problemów. O wielkich problemach w domu mistrza sportu opowiedziała jego żona Izabela, która musiała zmierzyć się z szykanowaniem ze strony wielu ludzi.

To już koniec Michniewicza w Legii? Dziś wszystko stanie się jasne, media mówią o tajnym spotkaniu

Problemy w domu Adama Małysza. Żona skoczka zabrała głos

Kiedy w Polsce wybuchła "Małyszomania", rodzina skoczka mogła zapomnieć o prywatności i znalazła się na celowniku mediów i fanów, którzy wymyślali niewybredne historie na temat życia państwa Małyszów. Zdaniem Izabeli Małysz, musiała się ona zmierzyć z licznymi plotkami, w myśl których miała zdradzać swojego ukochanego, a sam sportowiec miał zmagać się z alkoholizmem. Wszystkie te informacje były jednak wyssane z palca, a jej bliscy bardzo cierpieli z powodu powielania takich informacji.

- Kiedy studiowałam, musiałam się uczyć dwa razy więcej od innych, a i tak szeptali po kątach: "Małyszowej jest łatwiej za nazwisko" . Plotkowano, że mam romans z dziekanem. Ileż się nasłuchałam o kryzysach naszego małżeństwa. Ploty pojawiały się zwykle pod koniec sezonu, kiedy kończyły się tematy sportowe. [...] Kiedyś Adam miał gorszy czas. Poszliśmy do restauracji i zamówił herbatę z sokiem malinowym. Podano mu go w kieliszku. Ktoś zobaczył i rozpuścił plotkę, że "Małysz ma kryzys, bo pije" - mówiła Izabela Małysz w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Sutki seksownej niemieckiej modelki uciekały spod koszulki! Heidi Klum popełniła kibicowskie faux pas [ZDJĘCIE]

Raport z Sopotu. Trening po powrocie z Petersburga.

Problemy rodziny odcisnęły się na Karolinie Małysz. Córka skoczka nie miała spokoju

Na wzmożonym zainteresowaniu postacią Adama Małysza straciła także jego córka - Karolina. Potomkini wybitnego sportowca wyznała, że jej dzieciństwo nie należało do najłatwiejszych, a posiadanie sławnego ojca jest wyjątkowo trudne.

- Było mi ciężko, z tym że wszyscy zaczepiają tatę. Bałam się też go, bo go nie widywałam - powiedziała córka legendy w wywiadzie na wyemitowanym w  "Dzień Dobry TVN" 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze