Żona Małysza opisała piekło w domu. Wpadli z mężem w ogromne problemy, to straszne!

2021-06-17 9:39
Izabela Małysz, Adam Małysz
Autor: SE Izabela Małysz, Adam Małysz

Żona Adama Małysza wyjawiła prawdę na temat swojego małżeństwa. Ukochana legendy polskich skoków ma wielkie problemy, które towarzyszą jej od lat. Wszystko przez fanów skoczka narciarskiego, którzy snuli przerażające opowieści o tym, co dzieje się w ich związku. Szczegóły, o których opowiedziała Izabela Małysz są zatrważające. Mało kto byłby w stanie wytrzymać tyle lat szykanowania i szkalowania. Nie da się ukryć, że na wszystkim ucierpiała także ich córka - Karolina.

Adam Małysz to niekwestionowana legenda polskiego sportu, która od ponad dwudziestu lat cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony fanów. Mimo powszechnego uwielbienia sława i popularność przysporzyły skoczkowi i jego rodzinie wielkich problemów. O wielkich problemach w domu mistrza sportu opowiedziała jego żona Izabela, która musiała zmierzyć się z szykanowaniem ze strony wielu ludzi.

To już koniec Michniewicza w Legii? Dziś wszystko stanie się jasne, media mówią o tajnym spotkaniu

Problemy w domu Adama Małysza. Żona skoczka zabrała głos

Kiedy w Polsce wybuchła "Małyszomania", rodzina skoczka mogła zapomnieć o prywatności i znalazła się na celowniku mediów i fanów, którzy wymyślali niewybredne historie na temat życia państwa Małyszów. Zdaniem Izabeli Małysz, musiała się ona zmierzyć z licznymi plotkami, w myśl których miała zdradzać swojego ukochanego, a sam sportowiec miał zmagać się z alkoholizmem. Wszystkie te informacje były jednak wyssane z palca, a jej bliscy bardzo cierpieli z powodu powielania takich informacji.

- Kiedy studiowałam, musiałam się uczyć dwa razy więcej od innych, a i tak szeptali po kątach: "Małyszowej jest łatwiej za nazwisko" . Plotkowano, że mam romans z dziekanem. Ileż się nasłuchałam o kryzysach naszego małżeństwa. Ploty pojawiały się zwykle pod koniec sezonu, kiedy kończyły się tematy sportowe. [...] Kiedyś Adam miał gorszy czas. Poszliśmy do restauracji i zamówił herbatę z sokiem malinowym. Podano mu go w kieliszku. Ktoś zobaczył i rozpuścił plotkę, że "Małysz ma kryzys, bo pije" - mówiła Izabela Małysz w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Sutki seksownej niemieckiej modelki uciekały spod koszulki! Heidi Klum popełniła kibicowskie faux pas [ZDJĘCIE]

Raport z Sopotu. Trening po powrocie z Petersburga.

Problemy rodziny odcisnęły się na Karolinie Małysz. Córka skoczka nie miała spokoju

Na wzmożonym zainteresowaniu postacią Adama Małysza straciła także jego córka - Karolina. Potomkini wybitnego sportowca wyznała, że jej dzieciństwo nie należało do najłatwiejszych, a posiadanie sławnego ojca jest wyjątkowo trudne.

- Było mi ciężko, z tym że wszyscy zaczepiają tatę. Bałam się też go, bo go nie widywałam - powiedziała córka legendy w wywiadzie na wyemitowanym w  "Dzień Dobry TVN" 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze