O której gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Marsylia KIEDY gra Hurkacz - Bublik O której godzinie mecz Hurkacza dzisiaj w półfinale w Marsylii 25.02.2023

i

Autor: AP O której gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Marsylia KIEDY gra Hurkacz - Bublik O której godzinie mecz Hurkacza dzisiaj w półfinale w Marsylii 25.02.2023

ATP Marsylia

O której gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Marsylia KIEDY gra Hurkacz - Bublik O której godzinie mecz Hurkacza dzisiaj w półfinale w Marsylii 25.02.2023

2023-02-25 8:56

Hurkacz - Bublik O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj półfinał ATP Marsylia KIEDY gra Hurkacz w półfinale w Marsylii. Hubert Hurkacz już dzisiaj zagra w półfinale turnieju ATP w Marsylii, a jego rywalem będzie Alexander Bublik. Polak wczoraj był bardzo blisko porażki w turnieju ATP w Marsylii, ale obronił piłkę meczową, a chwilę potem mógł cieszyć się ze zwycięstwa. Hurkacz i Bublik darzą się sympatią i grają ze sobą często. Bilans rywalizacji Hurkacz - Bublik to 4-1 dla Polaka. Czas na kolejny mecz Hurkacz - Bublik, w półfinale w Marsylii. Sprawdź, o której gra Hurkacz półfinał ATP Marsylia Kiedy gra Hurkacz w Marsylii.

Spis treści

Hubert Hurkacz już dzisiaj zagra w półfinale turnieju ATP w Marsylii, a jego rywalem będzie Aleksander Bublik (nr 50), reprezentant Kazachstanu, który po dramatycznym meczu pokonał 7:5, 6:3, 7:6(6) Bułgara Grigora Dimitrowa, broniąc piłek meczowych. Wcześniej na tym samym korcie Hurkacz też stoczył dramatyczny bój z Mikaelem Ymerem. Polak w pojedynku ze Szwedem obronił piłkę meczową, a potem wygrał 6:3, 3:6, 7:6(6). Początek meczu Hurkacz - Bublik po godzinie 14.30. Poniżej więcej informacji.

Hurkacz - Bublik O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Półfinał ATP Marsylia KIEDY gra Hurkacz w Marsylii

Hubert Hurkacz i Aleksander Bublik grali ze sobą niedawno w United Cup w Australii. Na początku sezonu Polak pokonał reprezentanta Kazachstanu 7:6(8), 4:6, 6:3. Hurkacz w sumie wygrał cztery ostatnie mecze z tym tenisistą. Zajmujący 11. miejsce w światowym rankingu 26-letni wrocławianin w pierwszej rundzie miał tzw. wolny los, a w drugiej wygrał ze Szwajcarem Leandro Riedim 4:6, 6:3, 6:2.

O której gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Marsylia Hurkacz - Bublik O której półfinał Hurkacza dzisiaj 25.02.2023

Hubert Hurkacz nie krył radości po wczorajszym zwycięstwie odniesionym w dramatycznych okolicznościach. - Jestem po prostu bardzo zadowolony z dzisiejszego zwycięstwa – powiedział po meczu Hurkacz. - Mikael jest wspaniałym zawodnikiem i wszystko mogło potoczyć się w obie strony. Te mecze wiele znaczą, jeśli jesteś w stanie przez nie przejść. Jestem naprawdę podekscytowany i szczęśliwy, że jestem w półfinale - dodał Hubi.

O której gra Hurkacz półfinał dzisiaj ATP Marsylia Hurkacz - Bublik KIEDY półfinał Hurkacza

Hubert Hurkacz kilka dni temu wypadł z Top-10 rankingu ATP, spadając z 10. na 11. miejsce. O kolejne cenne punkty Polak walczy teraz w Marsylii. To zawody rangi ATP 250, a tenisista z Wrocławia będzie rozstawiony z numerem 1. Hurkacz do Marsylii wraca po kilku latach nieobecności. Ostatnio grał w tym turnieju w 2020 roku i odpadł w 1/8 finału. Hurkacz po występie w Australian Open, gdzie po raz pierwszy w karierze doszedł do 4. rundy, trenował w Monte Carlo. Ostatnio walczył w turnieju ATP w Rotterdamie, z którego odpadł po porażce z Bułgarem Grigorem Dimitrowem. Trwają turnieje ATP w Marsylii, WTA w Dubaju i WTA w Meridzie. We wszystkich tych zawodach z numerami 1 rozstawieni są Polacy - Hubert Hurkacz, Iga Świątek i Magda Linette.

KIEDY gra Hurkacz ATP Marsylia Hurkacz - Bublik O której gra Hurkacz mecz w Marsylii

Mecz Hubert Hurkacz - Aleksander Bublik w półfinale turnieju ATP w Marsylii zostanie rozegrany w sobotę 25 lutego 2023. Początek meczu Hurkacz - Bublik po godzinie 14.30. Prawa telewizyjne do cyklu ATP i turnieju ATP w Marsylii ma Polsat Sport, ale nie planuje transmisji TV z meczu Hurkacza.

Listen on Spreaker.
Najnowsze