Kiedy gra Iga Świątek Ćwierćfinał w Cincinnati Jest PLAN GIER! Świątek - Vondrousova O której godzinie gra Iga Świątek dzisiaj 1/4 finału

i

Autor: Sebastian Wielechowski Kiedy gra Iga Świątek Ćwierćfinał w Cincinnati Jest PLAN GIER! Świątek - Vondrousova O której godzinie gra Iga Świątek dzisiaj 1/4 finału

WTA Cincinnati

Kiedy gra Iga Świątek Ćwierćfinał w Cincinnati Jest PLAN GIER! Świątek - Vondrousova O której godzinie gra Iga Świątek dzisiaj 1/4 finału

2023-08-18 8:18

Iga Świątek już dzisiaj zagra w ćwierćfinale turnieju WTA w Cincinnati, a jej kolejną rywalką będzie Marketa Vondrousova, sensacyjna mistrzyni Wimbledonu. Jest już plan gier, a dla polskich kibiców mamy dobre wiadomości, bo kiedy zacznie się ćwierćfinał Świątek - Vondrousova, w naszym kraju będzie dogodna dla widzów pora. Polka i Czeszka zagrały ze sobą raz w 2020 r. Iga Świątek na drodze do sensacyjnego pierwszego triumfu w Roland Garros pokonała Vondrousovą 6:1, 6:2 w 1. rundzie. - Mam nadzieję, że wreszcie zrobię tutaj dobry wynik - uśmiechała się Iga Świątek, która po raz pierwszy zagra w ćwierćfinale w Cincinnati.

MECZ IGA ŚWIĄTEK - VONDROUSOVA TRWA! TUTAJ RELACJA NA ŻYWO

Iga Świątek już dzisiaj zagra w ćwierćfinale turnieju WTA w Cincinnati, a jej rywalką będzie Marketa Vondrousova. Polka do 1/4 finału awansowała po zwycięstwie 3:6, 6:1, 6:1 nad Chinką Qinwen Zheng. Czeszka Vondrousova, sensacyjna mistrzyni Wimbledonu, pokonała 7:5, 6:3 Amerykankę Sloan Stephens. Mecz Iga Świątek - Marketa Vondrousova w ćwierćfinale turnieju WTA w Cincinnati zostanie rozegrany w piątek 18 sierpnia o godzinie 17 polskiego czasu. Tutaj dowiesz się o której gra Hubert Hurkacz w ćwierćfinale. Poniżej więcej informacji.

Iga Świątek - Vondrousova O której godzinie gra Iga Świątek dzisiaj ćwierćfinał Cincinnati

Iga Świątek po awansie do ćwierćfinału WTA Cincinnati na początku konferencji prasowej zaapelowała do kibiców. Liderka rankingu stała się obiektem absurdalnej krytyki internautów. Atakowano również członków jej teamu. Sfrustrowani po niepowodzeniu tenisistki hejterzy wyżywali się w mediach społecznościowych i na różnych forach. - Ilość hejtu i krytyki, jaką ja i mój zespół otrzymujemy nawet po przegraniu seta, jest po prostu śmieszna. Chcę w pewnym sensie zachęcić ludzi do bardziej rozważnego komentowania w Internecie - przemówiła Iga Świątek, a jej cały apel można przeczytać tutaj.

O której gra Iga Świątek dzisiaj Ćwierćfinał w Cincinnati Kiedy gra Iga Świątek kolejny mecz 1/4 finału

Iga Świątek w ćwierćfinale WTA Cincinnati zagra z Marketą Vondrousovą, która nie zwalnia tempa po sensacyjnym triumfie w londyńskim Wimbledonie. Czeszka bardzo dobrze poradziła sobie w trudnych wietrznych warunkach i po raz drugi zagra z Polką. Poprzedni mecz panie rozegrały w Roland Garros 2020. Iga Świątek na otwarcie rywalizacji z rozgrywanym w październiku paryskim Szlemie rozbiła Vondrousovą, która była wtedy finalistką tego turnieju. Faworytką była Czeszka, ale Iga pokazała klasę, a potem rozpędzała się z meczu na mecz, aż do sensacyjnego triumfu, który uczynił z niej wielką gwiazdę.

Iga Świątek KIEDY gra Ćwierćfinał WTA Cincinnati O której ćwierćfinał Świątek - Vondrousova

Iga Świątek zagra w ćwierćfinale w Cincinnati, więc poprawiła już ubiegłoroczny wynik w tym turnieju i zyska na pewno kolejne punkty w rankingu. W 2022 r. Polka odpadła w 3. rundzie po porażce 3:6, 4:6 z Madison Keys. - To wspaniałe miejsce. Mam nadzieję, że tym razem mój wynik tutaj będzie dużo lepszy niż poprzednio, a nigdy wcześniej nie rozegrałam tu dobrego turnieju. Mam na to jeszcze dużo czasu, więc będę robić krok po kroku - uśmiechała się Polka. Po meczu dziennikarze znów wychwalali imponującą pracę nóg i przygotowana fizyczne liderki rankingu WTA. Jeden z nich zapytał mistrzynie, jak wygląda jej praca nad tym elementem. Co na to Iga Świątek? - No cóż, to lata pracy, więc ciężko to tak szybko opisać, ale Maciej to świetny specjalista. Na pewno bez niego nie byłoby mnie w tym miejscu. Jest fizjoterapeutą i trenerem kondycyjnym w jednym. Dlatego wie wszystko o moim ciele i jaki rodzaj treningu wykonać danego dnia - tłumaczyła Iga Świątek.

Kiedy gra Iga Świątek ćwierćfinał WTA Cincinnati Świątek - Vondrousova O której gra Iga Świątek

Mecz Iga Świątek - Marketa Vondrousova w 1/4 finału turnieju WTA w Cincinnati zostanie rozegrany w piątek 18 sierpnia. Początek meczu Świątek - Vondrousova o godzinie 17 polskiego czasu. Transmisje TV z turnieju WTA w Cincinnati na antenie Canal+ Sport.

QUIZ: Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 25
Ile lat skończyła w maju 2023 roku Iga Świątek?
Iga Świątek i Hubert Hurkacz walczą w Cincinnati
Najnowsze

Materiał sponsorowany