O której gra Linette mecz dzisiaj WTA Merida KIEDY gra Linette - Peterson O której godzinie mecz Linette dzisiaj w Meridzie 24.02.2023

i

Autor: AP O której gra Linette mecz dzisiaj WTA Merida KIEDY gra Linette - Peterson O której godzinie mecz Linette dzisiaj w Meridzie 24.02.2023

Polka gra w Meksyku

O której gra Linette mecz dzisiaj WTA Merida KIEDY gra Linette - Peterson O której godzinie mecz Linette dzisiaj w Meridzie 24.02.2023

2023-02-24 18:40

Linette - Peterson O której godzinie gra Linette mecz dzisiaj WTA Merida KIEDY gra Linette kolejny mecz 24.02.2023 Magda Linette już dzisiaj zagra w ćwierćfinale turnieju WTA w Meridzie, a jej kolejną rywalką będzie Szwedka Rebecca Peterson. Linette i Peterson grały ze sobą trzy razy, a bilans tej rywalizacji nie jest korzystny dla Polki - 1-2. Czas na czwarty mecz Linette - Peterson, w którym to nasza tenisistka będzie faworytką. Sprawdź, kiedy gra Magda Linette kolejny mecz w Meridzie O której mecz Linette dzisiaj 24.02 piątek.

Magda Linette już dzisiaj powalczy w ćwierćfinale turnieju WTA w Meridzie, a jej rywalką będzie Szwedka Rebecca Peterson (nr 140). Tenisistka ze Skandynawii ostatnio mocno poleciała w dół w rankingu, ale potrafi być groźną rywalką. Świadczy o tym choćby bilans dotychczasowych meczów Linette - Peterson. Szwedka wygrała dwa, Polka - jeden. Ostatnio panie walczyły w 2021 w Indian Wells i górą była Linette, która wygrała w Peterson 3:6, 6:3, 6:2.

Linette - Peterson O której godzinie gra Linette mecz dzisiaj WTA Merida KIEDY gra Magda Linette kolejny mecz

Magda Linette awans do ćwierćfinału turnieju WTA w Meridzie wywalczyła w niecodziennych okolicznościach. Polka mecz z Węgierką Panną Udvardy zaczęła wyśmienicie, demolując rywalkę w pierwszym secie do zera. W drugim secie sytuacja się odwróciła, ale przy stanie 6:0, 2:5 dla poznanianki rywalka skręciła staw skokowy i musiała skreczować. Wcześniej Linette ograła 6:7, 7:5, 6:2 Kolumbijkę Camilę Osorio, broniąc w tym meczu dwóch piłek meczowych.

O której gra Magda Linette mecz dzisiaj WTA Merida Linette KIEDY kolejny mecz

Rozstawiona w Meksyku z numerem 1 Magda Linette wróciła do gry po długiej przerwie. Po sukcesie w Australian Open długo trenowała na Florydzie, przygotowując się do kolejnych występów - mniejszych turniejów w Meridzie i Austin oraz tych wielkich w Indian Wells i Miami. Magda Linette wcześniej podkreślała, że w trakcie treningów nie ustępuje pani czołowym zawodniczkom, ale problemem było zaprezentowanie tego poziomu również w trakcie meczów. Mentalny przełom umożliwił wreszcie wykorzystanie potencjału? - Tak, chociaż naszym zdaniem zawsze można jeszcze coś poprawić i już wyciągamy wnioski po półfinałach Australian Open. Budujące jest to, że techniczne rzeczy, nad którymi pracowaliśmy, w połączeniu z kontrolą emocji, w końcu wybrzmiewają na korcie - powiedziała Magda Linette w rozmowie z "Super Expressem".

WTA Merida: Linette - Peterson KIEDY gra Linette kolejny mecze w Meridzie O której mecz Linette dzisiaj

Mecz Magda Linette - Rebecca Peterson w 1/4 finau turnieju WTA w Meridzie zostanie rozegrany w piątek 24 lutego 2023. Początek meczu Linette - Peterson ok. godziny 23.30-24.00 polskiego czasu (drugi mecz od 22, po meczu McNally - Birrel). Transmisja TV na antenie Canal+ Sport.

Wystrojona Magda Linette zaliczyła komiczną WPADKĘ! Wszystko widać na zdjęciu z Meksyku

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz te tenisistki? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Na początek coś łatwego Tenisistka na zdjęciu to...
Serena Williams
Super Tenis po półfinale Magdy Linette
Najnowsze