Maria Szarapowa jest W CIĄŻY! Nie do wiary, jak teraz wygląda ciężarna Rosjanka! [ZDJĘCIA]

i

Autor: AP Maria Szarapowa jest W CIĄŻY! Nie do wiary, jak teraz wygląda ciężarna Rosjanka! [ZDJĘCIA]

Maria Szarapowa jest W CIĄŻY! Nie do wiary, jak teraz wygląda ciężarna Rosjanka! [ZDJĘCIA]

2022-04-20 13:03

Maria Szarapowa jest w ciąży! Rosyjska gwiazda z tenisowych kortów dobrą nowiną podzieliła się w dniu swoich 35. urodzin, a ze śledzącymi jej konta w mediach społecznościowych milionami kibiców podzieliła się aktualnym zdjęciem na plaży. Widać na nim, że Maria Szarapowa ma już pokaźny ciążowy brzuszek. Ojcem dziecka jest Alexander Gilkes, brytyjski biznesmen i narzeczony Szarapowej. Zobaczcie jak wygląda ciężarna Maria Szarapowa. Mamy ZDJĘCIA.

Maria Szarapowa jest w ciąży! Słynna Rosjanka w dniu swoich 35. urodziny ogłosiła, że ​​spodziewa się pierwszego dziecka z narzeczonym Alexandrem Gilkesem. Dobrą nowiną Szarapowa podzieliła się w poście na Instagramie. Na zdjęciu ubrana w bikini pozuje nad oceanem. "Cenne początki!!!" - napisała Maria Szarapowa. „Jedzenie tortu urodzinowego za dwie osoby zawsze było moją specjalnością” - dodała Rosjanka, z dumą prezentując ciążowy brzuszek. Szarapowa i Gilkes, biznesmen i przyjaciel brytyjskich książąt, są w związku od 2018 roku, a pół roku temu ogłosili swoje zaręczyny. Rosjanka zaprezentowała wtedy z dumą kosmicznie drogi pierścionek zaręczynowy. Maria Szarapowa w trakcie tenisowej kariery zarobiła aż 325 milionów dolarów, z czego aż 286 mln to właśnie wpływy z reklam. Piękna i bogata Rosjanka teraz wiedzie szczęśliwe życie sportowej emerytki, podróżując w egzotyczne miejsca, sprzedając swoje luksusowe słodycze i błyszcząc na salonach. Wciąż też zarabia fortunę dzięki kolejnym reklamom. PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ SEKSOWNEJ ROSJANKI.

Maria Szarapowa W CIĄŻY! Rosjanka i jej narzeczony spodziewają się dziecka!

Maria Szarapowa zakończyła już karierę, ale to wciąż ikona rosyjskiego sportu. Słynna gwiazda z tenisowych kortów przez długie lata uważana była za jedną z najpiękniejszych atletek na świecie, dzięki czemu zarabiała fortunę na kontraktach reklamowych. Konto Szarapowej na Instagramie śledzi 4,2 mln osób, a charyzmatyczna Rosjanka wciąż jest uważana za ogromny autorytet. Dlatego po agresji Rosji na Ukrainę, kibicie domagali się, aby pięciokrotna mistrzyni turniejów wielkoszlemowych zajęła stanowisko w sprawie rozgrywającego się na oczach całego świata dramatu. Maria Szarapowa w końcu przerwała milczenie. W mediach społecznościowych opublikowała wymowny wpis i wzruszające zdjęcie ukraińskiego dziecka targającego pluszaka i wielką torbę. W kilku zdaniach napisanych przez Rosjankę ani razu nie pada słowo "wojna". Co o dramacie na Ukrainie napisała Szarapowa? TUTAJ KOMENTARZ ROSJANKI. A poniżej zdjęcie Marii Szarapowej w ciąży.

Maria Szarapowa zrzuciła ciuszki! Legła na leżaku i opala SEKSOWNE CIAŁO! [ZDJĘCIA]

Ojciec Igi Świątek o sukcesie córki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze