Agnieszka Radwańska, Dawid Celt i Magda Linette

i

Autor: Instagram Agnieszka Radwańska, Dawid Celt i Magda Linette

Polska tenisistka wyjawiła prawdę o mężu Radwańskiej i ich relacji. Wszystko było tajemnicą

2021-10-22 19:47

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt od 2017 są szczęśliwym małżeństwem. Od jakiegoś czasu oboje poświęcają się rodzicielskim obowiązkom, ale wybranek serca Isi znajduje także czas na pracę. Jako ceniony trener tenisowy często wypowiada się jako ekspert, ale nie zapomina o obowiązkach szkoleniowych. Nowe fakty o Dawidzie Celcie przekazała Magda Linette. Polska tenisistka w ostatnim czasie dużo pracowała z mężem Radwańskiej.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt to prawdziwe tenisowe małżeństwo. Isia do dziś wspominana jest przez kibiców na całym świecie jako jedna z najlepszych zawodniczek w ostatnich kilkunastu latach. Słynęła z pięknego, technicznego tenisa. Tymczasem jej wybranek serc od dłuższego czasu pracuje jako szkoleniowiec. W ostatnich miesiącach dużo czasu poświęcił innej znanej z kortów Polce. O pomoc do Dawida Celta zwróciła się Magda Linette. Jej słowa pokazują, jak wyglądała jej relacja z mężem Radwańskiej i jakim człowiekiem naprawdę jest Dawid Celt. Takiej laurki można tylko pozazdrościć!

Zamarliśmy po zobaczeniu, co stało się z oczami Justyny Żyły! Celebrytka wielu może napędzić stracha

Magda Linette o mężu Radwańskiej

Magda Linette w minionym roku przeżywała wielki kryzys formy. Nic dziwnego, że chwytała się wszystkiego, co mogło jej pomóc w przezwyciężeniu go. W końcu wpadła na pomysł, by nawiązać współpracę z Celtem. Okazało się to strzałem w "dziesiątkę". Na Instagramie zamieściła poruszający wpis o ostatnich miesiącach. "Dziękuję Dawidzie Celt za Twój czas i pomoc w roku, który był jednym z najtrudniejszych w mojej karierze. W czasie, który był dla mnie tak trudny pomogłeś znaleźć mi pewność siebie i przekonałeś do trochę innego spojrzenia na mój tenis, perspektywy, która dzisiaj wydaje mi się tak oczywista" - zaczęła Linette.

Agnieszka Radwańska pokazała gigantyczny dom! Pałac rośnie w oczach, to będzie prawdziwa willa!

Tenisistka zdradziła prawdę o Celcie

W dalszej części wpisu Magda Linette zamieściła informacje, które pozwalają nam zdecydowanie lepiej poznać Dawida Celta. Można wyciągnąć wnioski, że to nie tylko świetny specjalista, lecz także ciepły i wyrozumiały człowiek, potrafiący rozmawiać z podopiecznymi. "Cieszę się, że nasza praca odzwierciedlała się poprzez wyniki, ponieważ w maju ten rok wydawał mi się nie do uratowania, byłam zagubiona na korcie i poza nim, a moje ciało nie regeneruje się już tak jak kiedyś. Dziękuję za pomoc i Twój cenny czas, który mi poświęciłeś" - dodała, zdradzając przy tym szczegóły, o których nikt nie mógł dotychczas wiedzieć.

QUIZ: Kibicowałeś Agnieszce Radwańskiej? Odpowiesz na wszystkie pytania? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Agnieszka Radwańska zagrała raz w finale seniorskiego Szlema. Którego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze