Urszula Radwańska

i

Autor: Instagram / ularadwanska_official Urszula Radwańska

Radwańska kusi wysportowanym ciałem. Odsłoniła wiele, pokazała prawdziwą piękność [ZDJĘCIE]

2021-11-12 18:44

Jest czas relaksu, jest czas odpoczynku! Doskonale wie o tym Urszula Radwańska. Znana polska tenisistka postanowiła odsapnąć na wakacjach, na które wybrała się w prawdziwy ziemski raj. W niebywale uroczym miejscu postanowiła pokazać swoje wysportowane ciało, po czym otrzymała lawinę pozytywnych komentarzy.

Właściwa regeneracja jest tak samo ważna jak solidny trening - doskonale wiedzą o tym wszyscy sportowcy. Urszula Radwańska postanowiła zatem odsapnąć w ciepłych krajach, nim znowu rzuci się w wir sportowych wyzwań. Jak podzieliła się ze swoimi sympatykami, wybrała się do Aruby, a więc zależnej od Holandii wyspy położonej na Morzu Karaibskim. W niesamowitych warunkach zawodniczka może naładować baterie opalając się w tamtejszym słońcu i korzystając z cudownych temperatur i okoliczności przyrody.

ZOBACZ TEŻ: Lewandowski i spółka walczą o gigantyczne pieniądze. Ta kwota nie mieści się w głowie, kosmos!

"Fotka z Eagle Beach, która została okrzyknięta trzecią najpiękniejszą plażą na świecie w 2019 roku" - podkreśliła Urszula Radwańska. Fani są zachwyceni nie tylko cudownymi okolicznościami przyrody, w których wypoczywa zawodniczka, ale także jej pięknym, wysportowanym ciałem. "Wyglądasz cudownie, Ula, wspaniałej zabawy!" - to tylko jeden z wielu podobnych komentarzy, na które pod opublikowanym na Instagramie zdjęciem mogła liczyć Urszula Radwańska.

Spędzenie pewnego czasu w takim raju z pewnością pomoże doskonale przygotować się do kolejnych wyzwań sportowych!

Parzęczewski wraca na ring. Zapowiedź gali Tymex Boxing Night 19
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze