piłka nożna, bramkarz

Autor: Bartosz Orliński / AI

Avia Świdnik przegrywa z KSZO 1929 0:1 w meczu 19. kolejki III Ligi - Grupa 4

2024-03-03 7:00

W dniu 02-03-2024 o godzinie 14:00 w miejscowości Świdnik odbył się mecz pomiędzy Avią Świdnik a KSZO 1929 w ramach 19 kolejki III Ligi - Grupa 4. W wyniku tego spotkania Avia Świdnik nie zdobyła żadnego gola, natomiast KSZO 1929 strzeliło jedną bramkę.

Pomimo zaciętej rywalizacji, pierwsza połowa dzisiejszego meczu pomiędzy Avią Świdnik a KSZO 1929 rozgrywanego w Świdnik przebiegła bez większych problemów, a do przerwy wynik pozostał 0:0.

W drugiej połowie wczorajszego meczu Avia Świdnik z KSZO 1929, który odbył się w Świdniku, doszło do jednego gola. W 70 minucie zawodnik o nazwisku Zimnicki strzelił bramkę dla drużyny KSZO 1929, zmieniając tym samym wynik na Avia Świdnik: 0, KSZO 1929: 1. Cały mecz zakończył się wynikiem Avia Świdnik: 0, KSZO 1929: 1.

W meczu pomiędzy Avią Świdnik a KSZO 1929 zwyciężyła drużyna KSZO 1929, zdobywając 3 punkty. Obecnie Avia Świdnik zajmuje drugie miejsce w tabeli, wygrywając dotychczas 12 meczy, remisując 2 mecze i przegrywając 5 meczy. Ich aktualna suma punktów wynosi 38. Z kolei KSZO 1929 zajmuje trzecie miejsce w tabeli, wygrywając dotychczas 11 meczy, remisując 2 mecze i przegrywając 6 meczy. Ich aktualna suma punktów wynosi 35.

III Liga - Grupa 4 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu pomiędzy Avią Świdnik a KSZO 1929, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Unii Tarnów z Avią Świdnik odbędzie się 9 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na stadionie Miejskim w Tarnowie. Natomiast mecz KSZO 1929 z KS-em Wiązownica zostanie rozegrany tego samego dnia o godzinie 15:00 na stadionie Miejskim Sportowym w Ostrowcu Świętokrzyskim.