Piłka nożna

Autor: pixabay.com Sędzia piłkarski

Cieżko wywalczona bramka ratuje spotkanie Unia Swarzędz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:1

2024-03-03 7:00

W dniu 2 marca 2024 roku o godzinie 15:00 w miejscowości Swarzędz odbył się mecz pomiędzy drużynami Unia Swarzędz i Pogoń Nowe Skalmierzyce, należący do 19. kolejki III Ligi - Grupa 2. Wynik tego spotkania to Unia Swarzędz: 0, Pogoń Nowe Skalmierzyce: 1.

W meczu między Unią Swarzędz a Pogonią Nowe Skalmierzyce w Swarzędz nie było większych niespodzianek, ponieważ do przerwy żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki, utrzymując wynik na remisie 0:0.

W 85 minucie meczu Unia Swarzędz z Pogonią Nowe Skalmierzyce, gracz o nazwisku Palat strzelił gola dla drużyny gości. Do tego momentu wynik był bezbramkowy, jednak gol ten dał przewagę Pogoni Nowe Skalmierzyce. Mimo starań Unii Swarzędz, nie udało im się odrobić straty i mecz zakończył się wynikiem: Unia Swarzędz: 0, Pogoń Nowe Skalmierzyce: 1.

W meczu pomiędzy drużynami Unia Swarzędz i Pogoń Nowe Skalmierzyce zwyciężyła Pogoń, zdobywając 3 punkty. Obecnie Pogoń Nowe Skalmierzyce zajmuje 4. miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 9 wygranych meczów, 4 remisy i 6 porażek. Suma ich punktów wynosi obecnie 31. Natomiast Unia Swarzędz zajmuje 5. miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 9 wygranych meczów, 3 remisy i 7 porażek. Suma ich punktów wynosi obecnie 30.

III Liga - Grupa 2 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Unia Swarzędz oraz Pogoń Nowe Skalmierzyce mają już zaplanowane kolejne mecze po rozegranym spotkaniu między tymi drużynami. Unia Swarzędz zmierzy się z drużyną Stolema Gniewino 9 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na stadionie Gotis w Gniewinie. Natomiast Pogoń Nowe Skalmierzyce zagra przeciwko Cartusii Kartuzy tego samego dnia o tej samej godzinie na stadionie Miejsko-Gminnym w Nowych Skalmierzycach.