Piłka nożna

Autor: pixabay.com Piłka nożna, narożnik boiska

Ciężko wywalczona bramka ratuje Star Starachowice w meczu z Świdniczanką Świdnik

2024-03-03 7:00

W dniu 02-03-2024 o godzinie 14:00 w miejscowości Ożarów odbył się mecz pomiędzy drużynami Starem Starachowice a Świdniczanką Świdnik, należący do III Ligi - Grupa 4, w ramach 19 kolejki. Wynik tego spotkania to Star Starachowice: 1, Świdniczanka Świdnik: 0.

W pierwszej połowie meczu pomiędzy Starem Starachowice a Świdniczanką Świdnik w Ożarów panowała duża rywalizacja, jednak żadna drużyna nie zdołała zdobyć bramki. Przerwę drużyny zeszły na boisko przy wyniku 0:0.

W drugiej połowie wczorajszego meczu pomiędzy Starem Starachowice a Świdniczanką Świdnik, który odbył się w Ożarowie, doszło do jednego gola. Przez większość drugiej połowy obie drużyny starały się zdobyć bramkę, jednak żadna z nich nie była skuteczna. Dopiero w 78 minucie meczu gracz o nazwisku Sliwiński strzelił gola dla Staru Starachowice, zmieniając tym samym wynik na 1:0 dla gospodarzy. Mimo prób Świdniczanki Świdnik, nie udało im się odrobić straty i cały mecz zakończył się wynikiem: Star Starachowice: 1, Świdniczanka Świdnik: 0.

W meczu pomiędzy drużynami Star Starachowice i Świdniczanka Świdnik, zwycięstwo odniosła drużyna Staru Starachowice, zdobywając 3 punkty. Obecnie drużyna Staru Starachowice zajmuje 4 miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 10 wygranych meczów, 4 remisy oraz 5 porażek. Suma ich punktów wynosi obecnie 34. Natomiast drużyna Świdniczanka Świdnik zajmuje 12 miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 7 wygranych meczów, 3 remisy oraz 8 porażek. Suma ich punktów wynosi obecnie 24.

III Liga - Grupa 4 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu pomiędzy Starem Starachowice a Świdniczanką Świdnik, znamy już terminy kolejnych spotkań obydwu drużyn. Mecz Siarki Tarnobrzeg z Starem Starachowice odbędzie się 9 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na stadionie Osir Wisła w Tarnobrzegu. Natomiast mecz Świdniczanki Świdnik z Karpatami Krosno również zostanie rozegrany tego samego dnia o tej samej godzinie, ale na stadionie Ks Świdniczanka w Świdniku.