piłka nozna

Autor: pixabay.com

Dominacja GKS Wikielec, zwycięstwo 4:1 nad Świtem Nowy Dwór Mazowiecki

2024-03-03 7:00

W dniu 02-03-2024 o godzinie 14:00 w miejscowości Wikielec odbył się mecz pomiędzy GKS-em Wikielec a Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, należący do 19 kolejki III Ligi - Grupa 1. Wynik spotkania to GKS Wikielec: 4, Świt Nowy Dwór Mazowiecki: 1.

W pierwszej połowie wczorajszego meczu GKS Wikielec kontra Świt Nowy Dwór Mazowiecki padły dwa gole. W 5 minucie to zawodnik o nazwisku Wisniewski strzelił bramkę dla drużyny Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Jednak w 13 minucie to gracz o nazwisku Sobociński zdobył gola dla GKS-u Wikielec, wyrównując wynik.

W drugiej połowie wczorajszego meczu pomiędzy GKS-em Wikielec a Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, który zakończył się wynikiem GKS Wikielec: 4, Świt Nowy Dwór Mazowiecki: 1, doszło do kilku istotnych wydarzeń. W 67 minucie to zawodnik o nazwisku Kalisz strzelił gola dla drużyny GKS-u Wikielec, zmieniając tym samym wynik na 2:1 na korzyść gospodarzy. Była to ważna bramka, która dała przewagę i pewność siebie drużynie z Wikielca.

Następnie w 84 minucie ponownie Kalisz wpisał się na listę strzelców, zdobywając kolejnego gola dla GKS-u Wikielec. Tym samym wynik wzrósł na korzyść gospodarzy do 3:1. W doliczonym czasie gry, konkretnie w 90+2 minucie, gracz o nazwisku Jajkowski zapewnił swojej drużynie jeszcze jedną bramkę. To było ostatnie trafienie w meczu i ustaliło wynik spotkania na korzyść GKS-u Wikielec - 4:1. Cały mecz był pełen emocji i dynamicznej gry obu drużyn.

Jednak to GKS Wikielec okazał się lepszy od Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, zdobywając cztery gole i zapewniając sobie zwycięstwo.

W meczu pomiędzy drużynami GKS Wikielec i Świt Nowy Dwór Mazowiecki, zwyciężył GKS Wikielec, zdobywając 3 punkty. Obecnie drużyna Świtu Nowy Dwór Mazowiecki zajmuje 5 miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 8 wygranych meczów, 8 remisów i 3 porażki. Suma ich punktów wynosi obecnie 32. Natomiast drużyna GKS-u Wikielec zajmuje 10 miejsce w tabeli, wygrywając dotychczas 5 spotkań, remisując w 7 i przegrywając w 6. Aktualna suma ich punktów wynosi 22.

III Liga - Grupa 1 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między GKS-em Wikielec a Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz pomiędzy Mławianką Mława a GKS-em Wikielec odbędzie się 6 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na stadionie Mosir w Mławie. Będzie to ważne starcie dla obu drużyn, które będą dążyć do zdobycia kolejnych punktów. Natomiast Świt Nowy Dwór Mazowiecki zmierzy się z Legionovią Legionowo 9 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na stadionie Miejskim w Nowym Dworze Mazowieckim. To będzie emocjonujące starcie dwóch lokalnych rywali, które przyciągnie uwagę kibiców. Oba te mecze zapowiadają się interesująco i z pewnością dostarczą wielu emocji zarówno zawodnikom, jak i fanom piłki nożnej.